Mandag
  • Spam Band
  • Kurt
  • Bocachio
  • Luna
  • Sabrock
  • Thunderbirds
  • Fræche Bande
  • Cozie
  • tv-2
  • Ublabu
  • Sneakers
  • Joila
  • Luna
  • Marble Arch
  • Doc
  • Hunbug
  • Canape
  • Trash Band
  • Argos
  • Anne Linnet Band
  • Björn Afzelius & Globetrotters
  • Tøsedrengene
  • Bogart
  • Paul Banks M. Band
  • Ublabu
  • Xtravaganza
  • Torben Harefods Trio
  • Freche Band
  • Virring Skoles Beatkor
  • Picnic International
  • Network
  • Loaded Dice
  • Pia Rang
  • Stig Møller
  • Lone Andersen Band
  • Mainqeeze
  • Sneakers
  • Björn Afzelius &Globetrotters
  • Maris Bergman Band
  • C.V.Jørgensen
  • Frede Fup
  • Warm Guns
  • Buzstop
  • Paul Banks & Musikorkæsteret
  • Jtb
  • Boobs
  • Luna
  • Supersonic Seasick Band
  • Pia Raug
  • Xtravaganza
  • Rozet
  • Rockkapellet
  • Poul Dissing & Peter Thorup
  • Sally Oldfield Band
  • Gnags
  • Mainsqueeze
  • Kangaroo
  • Halberg-Larsen
  • Oreo Moon
  • Anima
  • Strube Band
  • Svart Vitt
  • Salsanama
  • Totalpetroleum
  • Caddis Fly
  • Sky High
  • Reflex
  • Cue
  • Torben Harefods Quartet
  • Rory Gallagher
  • Tøsedrengene
  • tv-2
  • Dr.Feelgood
  • Björn Afzelius & Globetrotters
  • Marie Bergman Band
  • Sebastian
  • Jukka Tolonen Band
  • Henning Stærk Band
  • Felix De Luxe
  • Pia Raug
  • De Film
  • Poul Banks & Musikorkestret
  • Haugaard-Carlsen
  • Boobs
  • Funk Connection
  • Horn I/S
  • King Gauliflower Boogie Band
  • Mikkel Nordsø Band
  • Status Quo
  • Bo Diddley And Mainsqueeze
  • Hueg Masekela With Kalahari
  • Sanne Salomonsen Band
  • Sebastian Band
  • Thomas Helmig Bros
  • Runrig
  • Elisabeth
  • Blast News
  • Billy Croos Band
  • Marie Bergman og Lasse Englund
  • Whippersnapper
  • Poul Banks Band
  • Take Five
  • Rox
  • King Cauliflower Boogie Band
  • Haugaard & Carlsen
  • Diz Watson & The Doormen
  • Southside Johnny & The Jukes
  • David Knopfler
  • Silly
  • The Men They Couldn´T Hang
  • tv-2
  • One Two
  • Skagarack
  • Henning Stærk
  • Kim Larsen & Bellami
  • Lars Hug & The Yuppies
  • Lars Muhl & The Human Beings
  • Beauty And The Beat
  • Bill´S Boogie Band M. Jukka Tolonen
  • The Lejrbåls
  • Frontline
  • Dr. Loveless (Dk-Usa)
  • Totalpetroleum
  • Sky High (S)
  • Poul Dissing
  • Saga
  • Meat Loaf
  • Gnags
  • Ten Years After
  • Imperiet
  • Boogie Brothers
  • Runrig
  • Sanne Salomonsen Band
  • News
  • No.55
  • Miss B. Haven
  • 2.Line Funkomagic Orchestra
  • The Sandmen
  • Bill´S Boogie Revue
  • Feat. Marie Bergman
  • Lasse Englund & Poul Banks
  • Anne Dorthe Michelsen & Kernefarmilien
  • Erling Erlangs Trio
  • Bo Stief 5
  • Kristian Lilholts Chairin Air
  • Johnny Madsen
  • Århus Symfoniorkester
  • Stig Møller
  • Hans Boogie & Blues
  • Duran Duran
  • Big Country
  • tv-2
  • Lars H.U.G
  • Steve Mariott
  • Little Nicky & The Slicks
  • Poul Krebs & Kavaleriet
  • Sønderjyllands Symfoniorkester
  • Walter Trout Band
  • Louie & The Letterman
  • Michael Learns To Rock
  • Hanne Boel
  • Johnny Madsen Band
  • Lars Lilholt Band
  • Bill´S Boogie Band
  • Big Town Playboys
  • Mikkel Nordsø Band
  • Rockers By Choice
  • Erling Erlang & Trio
  • Shotgun Wedding
  • Lis Sørensen
  • Erik Grip Band
  • Beer Burp Band
  • Bravo
  • Pretty Maids
  • Stig Møller
  • Moonjam
  • Gary Moore
  • Steve Harley & Cockney Rebel
  • Keld & Hilda
  • TV2
  • Uriah Heep
  • Walter Trout
  • Joan Jett & The Blackhearts
  • Silly
  • Björn Afzelius
  • Mr. Thing & The Professional Human Beings
  • Les Dudek Band
  • One Two
  • Lars H.U.G.
  • Sebastian
  • Henning Stærk
  • Poul Krebs
  • Hanne Boel
  • Palle Mikkelborg, Bo Stief M.Fl
  • Michael Learns To Rock
  • Nikolaj & De Nye Piloter
  • Stig Møller
  • Shu-Bi-Dua
  • Papa Blues
  • Lasse & Mathilde
  • Erling Erlang & Trio
  • Fielfraz
  • Århus Symfoniorkester
  • The Kniks
  • Ian Gillan
  • Kid Creole & The Coconuts
  • Anne Linnet Band
  • Walter Trout Band
  • Malurt
  • Pretty Maids
  • The Poormonth
  • Lars Lilholt Band
  • Shu-Bi-Dua
  • The Boogie Brothers
  • Marie Bergmann
  • Poul Krebs & The Bookhouse Boys
  • Ray Dee Ohh
  • John Ottway & Attilla The Stockbroker
  • Cut´N´Move
  • Sko/Torp
  • ALLAN OLSEN
  • Burning Red Ivanhoe
  • Totalpetroleum
  • Fielfraz
  • Pia Raug
  • Erling Erlang & Trio
  • Strange Brew
  • Mr. Jack & The Daniels
  • Christianshavns Blues Band
  • Toys Of Joy
  • Little Willy And The Wild Ones
  • Big Fat Snake
  • Karsten Hentze
  • Slow Down
  • Big Talk
  • Stan Urban
  • Hans Blues & Boogie
  • Povl Dissing
  • Small Stars
  • Round Up
  • Paul Banks & Steen Vig Band
  • Shot Gun Wedding
  • Stig Møller
  • Connie´S Bakkesangerinder
  • C.Abbew
  • Søren Frost Drum Show
  • Danmarks Radios Big Band
  • Århus Symfoniorkester
  • James Brown
  • Status Quo
  • Manfred Mann & His Earthband
  • tv-2
  • Gnags
  • Lars H.U.G.
  • Sanne Salomonsen
  • Dr.Feelgood
  • Mick Abrahams' Blodwyn Pig
  • Hanne Boel
  • Walter Trout Band
  • Dance Wiht A Stranger
  • Kim Larsen
  • Michael Learns To Rock
  • Poul Krebs & The Bookhouse Boys
  • Savage Rose
  • James Thomas
  • Her Personal Pain
  • Cut´N´Move
  • Erling Erlang & Trio
  • ALLAN OLSEN
  • Merzy
  • Nicolei Steen
  • John & Åge
  • Århus Symfoniorkester
  • Nils
  • Pappa Blues
  • Michael Wiehe
  • Big Guitars From Memphis
  • Christianshavns Blues Band
  • Otto Brandenburg
  • Fielfraz
  • Sweetharts
  • Big Fat Snake
  • Shut Up And Dance
  • Sticks´N Fier
  • Barry Cuba
  • Tower Of Power
  • 10cc
  • Inner Circle
  • Lisa Nilsson
  • Electric Light Orchestra Ii
  • The Sandmen
  • Cut´N´Move
  • Otto Brandenburg
  • Darts Ii
  • Hounddogs All Star
  • Thomas Helmig
  • Shot Gone
  • Zapp Zapp
  • Moon Jam
  • Jukka Tolonen Band
  • Gangway
  • Led Zeppelin Jam
  • Poul Krebs & The Bookhouse Boys
  • tv-2
  • Divin´Ducks
  • Christianshavns Blues Band
  • Walter Trout Band
  • Backseat Boys
  • Erling Erlang & Trio
  • Peter Belli & De Nye Rivaler
  • Århus Symfoniorkester
  • Sky High
  • Shades Of Blue
  • Sko/Torp
  • Beer Burp Band
  • Bamboo Brothers
  • Dizzy Mizz Lizzy
  • Gitte Hænning M. Big Band
  • Stig Møller
  • Manna Vienna
  • King Kane
  • Cobenhagen Steel Band
  • T-Birds
  • Scorpions
  • Midnight Oil
  • Jethro Tull
  • Nils Lofgren
  • Runrig
  • Bob Geldof And The Happy Clubsters
  • Gnags
  • Angelique Kidjo
  • CLAWFINGER
  • Big Light
  • Stakka Bo
  • Bachman-Turner Overdrive
  • Louise Hoffsten
  • SORT SOL
  • Lars Lilholt Band
  • Dizzy Miz Lizzy
  • The Sweet
  • Zapp Zapp
  • Poul Krebs & Bookhouse
  • Johnny Madsen
  • Kim Larsen
  • Sticks´N´Fier
  • Ludo
  • The Cliffters
  • Backseat Boys
  • Sound Of Seductio
  • Erling Erlang & Trio
  • Kashmir
  • Little Triggers
  • Poul Kjøller
  • Led Zeppelin Jam
  • White Lidge
  • Find Lizzy
  • Froty Below
  • Stig Møller & Steppeulvene
  • Århus Symfoniorkester
  • Kaare Norge
  • Ublabu
  • Troels Trier & Rebekka Brüle
  • Joe Cocker
  • D:A:D
  • Status Quo
  • Georgia Satellites
  • Procol Harum
  • Inner Circle
  • Atomic Swing
  • Jeff Healey Band
  • Gianna Nanini
  • Andrew Strongs
  • Slade
  • Lisa Nilsson
  • Sator
  • Alvin Lee
  • Lilholt Band
  • Psyched Up Janis
  • Sanne (Un)Plugged
  • Poul Krebs
  • Planet Waves
  • Inside the whale
  • Led Zeppelin Jam
  • Strawberry Slaughterhouse
  • Shu-Bi-Dua
  • Nice Device
  • Michael Learns To Rock
  • Big Fat Snake
  • Björn Afzelius Band
  • C.V. Jørgensen
  • Henning Stærk
  • Sharing Patrol
  • Erling Erlang
  • Cæcilie Norby
  • Melanies Breast
  • Cordero & Los Gran Daneses
  • Spacehead
  • Shotgone
  • Poul Halberg
  • Bamses Venner
  • Århus Symfoniorkester
  • Casolin Show M. Peter Og De Andre Kopier
  • Dwan
  • Stig Møller
  • Coolio
  • Stone Roses
  • Paul Young
  • Richie Blackmores Rainbow
  • Little Feat
  • Kid Creole And The Coconuts
  • Leningrad Cowboys
  • Walter Trout Band
  • Omar And The Howlers
  • Sven Väth
  • Doky Brothers/Curtis Steigers
  • Fish
  • Gnags
  • tv-2
  • Big Fat Snake
  • BONEY M
  • Lars Vegas And The Evergreens
  • Dizzy Mizz Lizzy
  • Ball
  • Erick Gadd
  • The Animals
  • Savage Rose
  • Suzi Quatro
  • Jimmy Somerville
  • Earth Nation
  • Poul Krebs
  • Rebecka Törnquist
  • Dm I Rock
  • Caroline Henderson
  • Ib Glindemann´S Swingorkester
  • Ester Brohus
  • Bamses Venner
  • Smokie
  • Strawberry Slaughterhouse
  • Kashmir
  • Drori Hansen Furniture
  • Led Zeppelin Jam
  • Hotel Hunger
  • Humleridderne
  • Erling Erlang & Trio
  • Moonjam
  • Susi Hyldgaard
  • KLAUS HANDSOME
  • Promenadeorkesteret Lausiniana
  • Stig Møller
  • Simple Minds
  • Therapy
  • Bb King
  • Status Quo
  • Aqua
  • Fools Garden
  • Mezzoforte
  • Kool And The Gang
  • T´Pau (Dk)
  • Mick Taylor´S All Star Blues Band
  • Sanne Salomonsen
  • Blue Oyster Cult
  • Lars Lilholt Band
  • C.V. Jørgensen
  • Shu-Bi-Dua
  • The Big Geraniums
  • Lis Sørensen
  • Der Dritte Raum
  • Tom Wax
  • Steiger
  • Momb
  • Danse Med Drenge
  • ALLAN OLSEN
  • Østkyst Hustlers
  • Tasha Killer Pussies
  • Souvenirs
  • Flow
  • Big Fat Snake
  • Psyched Up Janis
  • Fielfraz
  • Led Zeppelin Jam
  • Danseorkestret
  • The Snowmen
  • Poul Banks & Musikorkestret
  • Cæcilie Norby
  • Ann-Louise
  • The Powls
  • Bamses Venner
  • Johnny Madsen Band
  • Erling Erlang & Trio
  • Ibens
  • Hallå Då
  • Århus Symfoniorkester
  • Pascal F.E.O.S.
  • Bitch Boys
  • My First Valentine
  • Stig Møller
  • King Cauliflower Boogie Band
  • Björk
  • Run Dmc
  • Green Day
  • Deep Blue Something
  • Ringo Starr And His Allsatarr Band
  • Resistanc D.
  • Right Said Fred
  • Steve Manson
  • Thin Lizzy
  • Angelique Kidjo
  • The Wailers
  • Andrew Strongs
  • D:A:D
  • Sneakers
  • Lars Lilholt Band
  • tv-2
  • Bjørn Svin Live
  • Frank Lorber
  • LISA EKDAHL
  • Ball
  • Hanne Boel
  • Daze
  • Axel Wirtz
  • Randi Laubek
  • Poul Krebs & De Små Sensationer
  • The Yardbirds
  • Souvenirs
  • Big Fat Snake
  • Dawn
  • SUNZET
  • Sorten Muld
  • Oyster Band
  • Big Town Playboys
  • Flower Pot Party
  • The King
  • Shu-Bi-Dua
  • PETER & DE ANDRE KOPIER
  • Århus Symfoniorkester
  • COLORBLIND
  • Fielfraz
  • Steam
  • Pockets
  • Jesper Bjarnesen & Kluvers Big Band
  • Nina Forsberg
  • Dj Jedi
  • Led Zeppelin Jam
  • Emotions
  • Smokie
  • X-Plore
  • Hit Med 80´Erne
  • Dj Krause
  • Etta Cameron & Voices Of Joy
  • Lois
  • Die Herren
  • Killer Queen
  • Sigurd Barrett
  • Stig Møller
  • Cardigans
  • John Hiatt
  • David Lee Roth
  • Gary Moore
  • Del Amitri
  • 666
  • Crash Test Dummies
  • D:A:D
  • Drömhus
  • Jeff Healey Band
  • Nik Kershaw
  • Cartoons
  • Lars Lilholt Band
  • Kashmir
  • Thomas Helmig
  • E-Type
  • Michael Learns To Rock
  • INFERNAL
  • Caroline Henderson
  • Blå Øjne
  • SOAP
  • Østkyst Hustlers
  • Zididada
  • Leahy
  • Freva
  • Dj Miss Djax
  • Natural Born Hippies
  • Head First
  • Beepop
  • Toni Rios
  • Mijk Van Dijk
  • Jonz
  • Slemens
  • Pretty Maids
  • Johnny Madsen Band
  • L:Ron:Harald
  • Dr. Hook
  • Walter Trout Band
  • Allan Olsen Band
  • Dj Gayle San
  • Maggie Reilly
  • Under
  • Sky High
  • Dawn
  • Level 42´S Mark King
  • Mom
  • Dodo & the Dodos
  • Åge Aleksandersen
  • The Powls
  • Kaare Norge
  • Phonetic
  • Bellboy
  • Frank E
  • Dj Reinholdt
  • Master Fatman
  • Mr Jack & The Daniela
  • Led Zeppelin Jam
  • Nikolaj & Piloterne
  • The Orginal Danish Polcalypso Orchestra
  • Århus Symfoniorkester
  • Captain Hoffers Show Band
  • Havanna Express
  • Sigurd Barrett Piano Show
  • MP & the Hollywoods
  • Papkasseshow
  • Alex Nyborg Trio
  • Jazznødderne
  • The Fabulous
  • Forwarmers
  • Club Camaleon
  • Olesen-Olesen
  • Stig Møller
  • Dj Kjeld Tholstrup
  • Morell & Morell
  • Van The Man Band
  • Jesper Bjarnesen & Klüvers Big Band
  • tv-2
Lørdag
  • MP & the Hollywoods
  • Pale
Torsdag
  • Hampenberg
  • Rickie Lee Jones
  • Poul Krebs
  • Abdulla S
  • Le Freak
  • Funkstar De Luxe
  • Uriah Heep
  • Eiffel 65
  • Status Quo
  • Pladsen åbner
  • Pladsen åbner
  • Velkommen
  • Velkommen
  • DjJubes Ranola (UK)
  • Dj Bach/Lundgreen
  • Dj Mads Palomas
  • Dj Toni Manic
  • Dj Micheal Parsberg
  • Dj Reinholdt
  • Duoen To
  • Klassens Tykke Dreng
  • Disco-Dasco -70’er aften
  • Scenen åbner
  • Latin dance band
  • Ed Jones J.W. minde jam
  • Vindernavn
  • LUC BROTHERS
  • Natjam ved Mark Lind
  • Scenen åbner
  • Humleridderne
Fredag
  • Beck
  • Johnny Madsen
  • Under Byen
  • Bad Religion
  • Laid Back
  • Michael Learns To Rock
  • God`s Comic
  • Monrad & Rislund
  • Shotgun Wedding
  • Peter Belli & Rivalerne
  • Kaare Norge
  • Erling Erlang & Trio
  • Mek Pek Party Band
  • Love Shop
  • Brand New Heavies
  • Pladsen åbner
  • Pladsen åbner
  • Go´morgen
  • Go´morgen
  • Dj Rienholdt/Krause
  • Dj Ned Flanders
  • Dj Rune Cosmic
  • Static & TalkBack
  • Nappion
  • Rent Mel I Posen
  • Static & TalkBack
  • Kælder Squad
  • Open Microphone
  • Dj Zak Frost (UK)
  • Dj Rasmus Schack
  • Puddu Varano
  • Dj Richie Hawtin (CAN)
  • Vocapella
  • Nanna
  • Papkasseshow
  • Salsa work shop
  • Innovacion Latina
  • Scenen åbner
  • No Probs. (rock)
  • Blues imod aktivering
  • Caribbean Jam
  • Natjam
  • Scenen åbner
Lørdag
  • Run Rig
  • Bamses Venner
  • The Powls
  • Moonjam
  • Reef
  • Creamy
  • Marie Frank
  • Johnny Reimar
  • Inside the whale
  • Junior
  • Baal
  • Cecilie Norby
  • Souvenirs
  • Superheroes
  • World of Wonders
  • Pladsen åbner
  • Pladsen åbner
  • Go´morgen
  • Go´morgen
  • Dj Hans Jürgensen
  • Dj Otto Palindrom
  • Virvar Deluxe
  • Cph. Scratch Masters
  • Nappion
  • Klart Dér
  • Cph. Scratch Masters
  • L.O.C. & Dj Rescue
  • Open Microphone
  • Dj Domino vs. Dj Cementery
  • Dj Thomas Madvig
  • Humate (D)
  • The Future Vision Project
  • Dj Thomas Schumacher
  • Den Kummerlige Trio
  • Papkasseshow
  • Tobias Trier
  • Salsa work shop
  • Salsa band
  • Ole Brockmans børn
  • Scenen åbner
  • Center for rytmisk musik
  • Kongehuset
  • Pale
  • Natjam
  • Scenen åbner
  • Oasis
Søndag
  • Gnags
  • T-Rex
  • Kelly Family
  • Bloodhound Gang
  • Kashmir
  • Århus Symfoniorkester
  • Killer Queen
  • Savage Affair
  • ETA
  • D-A-D
  • Anne Linnet og Marquis de sade
  • Big Fat Snake
  • Sebastian Band
  • Pladsen åbner
  • Pladsen åbner
  • Go´morgen
  • Go´morgen
  • Scenen er lukket
  • Turéll Sprogshow
  • Bramsen & Svarrer
  • Polkageist
  • SP, Just & Frost
  • Scenen åbner
  • BIBI W. og MARIA jam.
  • Beatlesjam
  • M.P. and the Hollywoods
  • HAKIMS RAM JAM partyband
  • Natjam
  • Scenen åbner
Mandag
  • SØREN RISLUND
  • FRANK MEGABODY
  • JACOB HAUGAARD
  • JAN SVARRER
  • KIM DALUM
Onsdag
  • Pale
  • SUPERJEG
  • CARSTEN HENTZE MED BAND
  • KLAUS HANDSOME
Torsdag
  • DEEP PURPLE
  • SAFRI DUO
  • Poul Krebs
  • DJ ALIGATOR PROJEKT
  • SOAP
  • Big Fat Snake
  • BONEY M
  • BOMFUNK MC`S
  • INFERNAL
  • ALVIN LEE M. BAND
  • Train
  • Breakout
  • Breakout
  • Breakout
  • The Voice
  • TOURNESOL
  • ROCK NALLE
Fredag
  • ERANN DD
  • Creamy
  • ALLAN OLSEN
  • MANFRED MANN`S EARTH BAND
  • MORCHEEBA
  • Michael Learns To Rock
  • STINA STINA
  • MEW
  • SIGURD BARRETT & THE CIGARS
  • BASIX
  • BARCODE BROTHERS
  • Kaare Norge
  • ASH
  • WHEATUS
  • A-HA
  • Breakout
  • Train
  • Breakout
  • Breakout
  • The Voice
  • CHANNE NUSSBAUM & SPIELNIKS
  • VOCAL LINE
  • DISSING, DISSING, LAS & DISSING
  • ROBEN & KNUD
  • DISKO - PARTY
  • Cirkus Skunk
  • Det Flyvende Kuffert Cirkus
  • Troldmanden “Store Kassa”
  • Cirkus Krone
  • “Three in One”
  • Mr. Safari jagter Afrodite
Lørdag
  • TEXAS
  • EAGLE EYE CHERRY
  • Johnny Madsen Band
  • SASCHA DUPONT
  • The Powls
  • KASPER WINDING
  • TINA TURNER JAM
  • SORT SOL
  • LISA EKDAHL
  • PETER & DE ANDRE KOPIER
  • BRISKEBY
  • SWAN LEE
  • Bamses Venner
  • DEAR
  • COLORBLIND
  • Breakout
  • Train
  • Breakout
  • Breakout
  • The Voice
  • HEISEHOLDET
  • BRAMSEN OG SVARRER
  • VISSE MÆND
  • MIKE ANDERSEN BAND
  • SALSA LIBRE
  • Cirkus Krone
  • Det Flyvende Kuffert Cirkus
  • Hvor svært kan det være?
  • Troldmanden “Store Kassa”
  • Cirkus Krone
  • Rockpiraterne
  • Mr. Safari jagter Afrodite
Søndag
  • DANSER MED DRENGE
  • CHUMBAWAMBA
  • KIM LARSEN & KJUKKEN
  • TOBY
  • TIM CHRISTENSEN
  • RANDI LAUBÆK
  • TV2
  • UB40
  • HVID SJOKOLADE
  • CLEMENS
  • DEN GALE POSE
  • SUNZET
  • Århus Symfoniorkester
  • CLAWFINGER
  • DE SYNGENDE LUSSINGER
  • SIGURD BARRET’S PIANO SHOW
  • MIKE WHELLANS - ONE MAN BLUES BAND
  • Papkasseshow
  • Cirkus Krone
  • Hvor svært kan det være?
  • Troldmanden “Store Kassa”
  • ACRO-Team
  • Hvor svært kan det være?
  • Cirkus Skunk
  • Cirkus Krone
  • Mr. Safari jagter Afrodite
Onsdag
  • CARSTEN HENTZE MED BAND
  • Pale
  • LLOYD
  • MP & the Hollywoods
Torsdag
  • FAITHLESS
  • SAFRI DUO
  • Big Fat Snake
  • DJ ENCORE
  • Le Freak
  • FUNKSTAR DELUXE
  • SP, Just & Frost
  • CANNED HEAT
  • ZINDY KUKU BOOGALOO
  • Gnags
  • Flower Pot Party
  • TOURNESOL
  • ANNEKEI GROUP
  • RONGO & BRINCK
  • MAN
  • NAUTILUSS
  • JASPA
  • ED JONES
  • Z-NO
  • CYNTHIAS BROW
  • SUPERJEG
Fredag
  • Johnny Madsen Band
  • ROBEN & KNUD
  • BRIMSTONE BUTTERFLY
  • BACK TO BACK
  • Kaare Norge
  • Natural Born Hippies
  • NANCY SINATRA
  • ELVIS COSTELLO
  • Superheroes
  • Gary Moore
  • GARBO
  • JUNIOR SENIOR
  • OMAR & THE HOWLERS - Terry Bozzio
  • DJ ALIGATOR PROJECT - Dr. Alban
  • BOOZE BROTHERS
  • DAN KLARSKOV & THE HONEYDRIPPERS
  • SYLVESTER
  • Sigurd Barrett Piano Show
  • THE RHYTHM PATROL
  • INFLASTIKAS
  • DE BLÅ SVALER
  • FIE OG DRENGENE
  • DISCO VOLANTE
  • STOP MAKING SENSE
  • WESTERN STARS
  • MARVELLOUZ
  • KVÆG
  • PINIC
  • LOSTKIDS
  • Cirkus Krone
  • DE BLÆSTE BRØDRE
  • PAY OFF
  • BLACK TOP TEAM
  • MR.BARTI
  • EXTREM BMX SHOW +WORKSHOP
  • LARS OG CAMILLA
Lørdag
  • Suede
  • SAYBIA
  • DANSER MED DRENGE
  • SPAN
  • JUPITER DAY
  • The Powls
  • KANSAS CITY STOMPERS
  • ALLAN OLSEN
  • MOTHERS FINEST
  • SUPERGRASS
  • KICK THE KANGAROO
  • KAREN BUSCK
  • MALK DE KOIJN
  • BARCODE BROTHERS
  • Marie Frank
  • SWING SLINGERS
  • MICHELLE BIRKBALLE MED BAND
  • BLUE
  • Bramsen & Svarrer
  • TOM DONOVAN
  • ESBEN - PÅ SPORET AF JENS LANGKNIV
  • PETER & DE ANDRE KOPIER
  • Die Herren
  • Slow Down
  • Nik & Jay
  • DEBUT
  • GREGORY BOYD JAM
  • JOHANNE LØNSTRUP
  • SKALAR
  • EXTREM BMX SHOW +WORKSHOP
  • Cirkus Krone
  • KLOVNEN TAPÉ
  • CIRKUS LUNA
  • MR.BARTI
  • Cirkus Krone
  • CANTA CLOWN
  • Cirkus Skunk
  • LARS OG CAMILLA
  • Honning
Søndag
  • Lars Lilholt Band
  • Hampenberg
  • POUL HALBERG BAND
  • Århus Symfoniorkester
  • RAZZ
  • EYE Q
  • Savage Rose
  • Thomas Helmig
  • STEREO MC`S
  • D-A-D
  • TOTALPETROLEUM - Monrad og Rislund
  • Love Shop
  • Pretty Maids
  • CV JØRGENSEN
  • KNASEN
  • IVAN PEDERSEN med akustisk trio
  • Klassens Tykke Dreng
  • WHAT’S NEW PUSSYCAT - dragcabaret
  • SMOKE ON THE WATERPIPEJAM
  • KARL KOLIND
  • PANGEA
  • SILKEBORG CRB
  • RESISTERS
  • MILE HIGH CLUB
  • SPARKLING
  • LAMPSHADE
  • GOBSQUAD
  • MIGO
  • ADAM+JABU
  • Cirkus Krone
  • KLOVNEN TAPÉ
  • CIRKUS LUNA
  • MR.BARTI
  • CANTA CLOWN
  • Cirkus Skunk
  • Cirkus Krone
Onsdag
  • SWAN LEE
Onsdag
  • Festival Tyvstart - DJ Big Battle
  • Walthers Wild West Bar: Mr. Jack and the Daniels
  • Campingområdet: Gratis mælk til de morgenfriske
Torsdag
  • DANSER MED DRENGE
  • Nik & Jay
  • Robert Plant
  • Kashmir
  • ZZ Top
  • PETER & DE ANDRE KOPIER
  • ROBEN & KNUD
  • Mike Tramp
  • Lars H.U.G
  • Starfighters
  • Tiger Tunes
  • Skurk
  • Latin Fever
  • Killer Queen
  • Mikhalized
  • TOURNESOL
  • Black Elvis
  • Jazz Nødderne
  • Jacob Tingleff
  • Rune Klan
  • DJ Supreme luner op
  • DJ Supreme
  • Casual Funk
  • Rikke Mølgaard Jazz n Soul Trio
  • Night Party
  • Stand-Up: Jacob Wilson
  • Vandværksbaren: Stig Møller
  • Postorkester fra Annis Café til Den Blå Planet
  • Blå Planet: Boogie sender fra åbningen
  • Blå Planet: Auktion over instrumenter
  • Blå Planet: Blå Bikini Piger
  • Alperosen: Tyrolerorkesteret
  • Vandværksbaren: Preisler & Fogh m. band
  • Teater Embla: Morten Korch på skovtur med IS
  • Walther Street Magic
  • Søbadet: FDB & Jyllands Posten i Karavanen
  • Rene Dif
Fredag
  • Kaare Norge m/band
  • Baal
  • Johnny Madsen Band
  • Zididada
  • Carpark North
  • TIM CHRISTENSEN
  • Moby
  • tv-2
  • Banjos Likørstue
  • Kitty Wu
  • Midnight Blues
  • MC Einar
  • Jay-Kid
  • AYA
  • Christian
  • Filur
  • Starfighters
  • Ronni Ström
  • Louise Hart
  • Overground
  • Bryan Adams Jam
  • Abba Revival
  • Group 7
  • DE SYNGENDE LUSSINGER
  • Papkasseshow
  • Niels Skousen m/band
  • Klaus Wunderhits
  • Ronny Rock Ronson
  • Lasse Rimmer
  • Omar Marzouk
  • Mikael Wulff
  • Hovedindgangen: Stig Møller
  • DJ Supreme
  • DJ Supreme
  • Night Party - Train
  • Master Fatman - Kosmisk Bingo
  • Master Fatman - Kosmisk DJ
  • Stand-Up: Jonatan Spang
  • Tryllekunstneren Andro
  • Unicykel landsholdet
  • Cirkus Skunk
  • Frank Thierry
  • Cirkus Krone
  • Train DJ: Torben Pop
  • Train DJ: Mads Laumann
  • Train DJ: Tommy Scott
  • Train DJ: Jeppe Fureby
  • Kørende gennem byen: Cotton Club Jazzband
  • Presseteltet: Polka Verner Legatet uddeles
  • Alperosen: Tyrolerorkesteret
  • Campingpladserne: Frederiksberg Karnevalsgruppe
  • Vandværksbaren: Blue morning blues
  • Vandværksbaren: Karsen Smith
  • Vandværksbaren: Gadebandet
  • Vandværksbaren: Humblemen
  • Vandværksbaren: Diva Jam
  • Teater Embla: Morten Korch på skovtur med IS
  • Vandværksbaren: Mogensen Duo
  • Walther Street Magic
  • Søbadet: FDB & Jyllands Posten i Karavanen
Lørdag
  • The Powls
  • Allan Olsen m/band
  • Trucks
  • Love Shop
  • Pretty Maids
  • SORT SOL
  • Simply Red
  • SAYBIA
  • C21
  • Randi Laubek
  • The Blue Junktion
  • Moi Caprice
  • Bamses Venner
  • SWAN LEE
  • Kaizers Orchestra
  • Starfighters
  • Grumpy Old Men (feat. Anne K)
  • Karwaxx
  • Robbie Williams Jam
  • Disco Inferno
  • Blues Brothers Souvenier Show
  • Carsten Islinton & Trio Klezmer
  • VOCAL LINE
  • Sigurd Barrett Piano Show
  • Bjørn Berge
  • SWING SLINGERS
  • Thomas Wivel
  • Uffe Holm
  • Mick Øgendahl
  • Vinderen af Skanderborg Ungdomsscene
  • Hovedindgangen: Stig Møller
  • DJ Supreme
  • DJ Supreme / Jesper Gruschy solosax
  • Rikke Mølgaard Jazz n Soul Trio
  • Night Party - The Voice
  • Luke
  • Stand-Up: Jonatan Spang
  • Tryllekunstneren Andro
  • Cirkus Skunk
  • Frank Thierry
  • Cirkus Krone
  • Cirkus Krone
  • Tina Bom
  • Hør Hov
  • Kørende gennem byen: Cotton Club Jazzband
  • alex
  • Campingpladserne: Frederiksberg Karnevalsgruppe
  • Alperosen: Tyrolerorkesteret
  • Crazy Tequila: Tequila Band
  • Vandværksbaren: Blue morning blues
  • Vandværksbaren: Humblemen
  • Vandværksbaren: Gadebandet
  • Vandværksbaren: Midnight Special
  • Vandværksbaren: Freak Out
  • Teater Embla: Morten Korch på skovtur med IS
  • Walther Street Magic
  • Søbadet: FDB & Jyllands Posten i Karavanen
  • F:U:E:L
  • UFO & Yepha
Søndag
  • Århus Symfoniorkester
  • Sussi & Leo
  • Outlandish
  • Starfighter 2003 - 1. plads
  • The Rasmus
  • Melanie C.
  • t.A.T.u
  • D-A-D
  • Bent Fabricius Bjerre
  • MEW
  • Starfighters 2. plads
  • Det Brune Punktum
  • Kelly Family
  • Poul Krebs
  • RAZZ
  • Stainless
  • Salsa Loca
  • Utah
  • Sub Sui
  • Starfighters 3. plads
  • Zoo Tv - U2 Jam
  • Absolute Lets 80`s
  • Le Freak
  • De ægte Bakkesangerinder
  • What´s new Pussycat
  • BRAMSEN OG SVARRER
  • Van The Mann Band
  • Roben & Knud: Lortekoncert
  • Hovedindgangen: Stig Møller
  • DJ Supreme
  • DJ Supreme
  • Rikke Mølgaard Jazz n Soul Trio
  • Night Party – DJ Supreme
  • Night Party – DJ Supreme
  • Grassskirt
  • Grassskirt
  • Stand-Up: Brian Mørk
  • Unicykel landsholdet
  • Cirkus Krone
  • Cirkus Krone
  • Tina Bom
  • Hør Hov
  • Jytte Abildstrøm´s Gadeteater
  • Campingpladserne: Frederiksberg Karnevalsgruppe
  • Alperosen: Tyrolerorkesteret
  • Vandværksbaren: Blue morning blues
  • Vandværksbaren: Crowded house jam
  • Vandværksbaren: Gadebandet
  • Teater Embla: Morten Korch på skovtur med IS
  • Walther Street Magic
  • Søbadet: FDB & Jyllands Posten i Karavanen
Torsdag
  • Sækkepibe
  • Bliv ’taget’ digitalt i Annis Cafe
Tirsdag
  • KLAUS HANDSOME
  • SUPERJEG
Onsdag
  • Starfighters 2004 - indledning, Boogie + P3 værter
  • 9 x 30 minutter = Starfighter finalen !
  • TIM CHRISTENSEN
  • Starfighter vinder 2004 afsløres
  • Starfighter: Genie Dean
  • Starfighter: Dúné
  • Starfighter: Cynical Son
  • Starfighter: Ten A.M.
  • Starfighter: Tr3ple P
  • Starfighter: Lillystones
  • Starfighter: Hookah
  • Starfighter: Grasp
  • Starfighter: Unrefined
Torsdag
  • SAFRI DUO
  • Johnny Madsen
  • Tue West
  • P!nk
  • D-A-D
  • Velkommen v/ Jacob Haugaard
  • ROBEN & KNUD
  • Kira & The Kindred Spirits
  • Michael Learns To Rock
  • Danser Med Drenge og deres tidligere venner
  • Århus Postorkester
  • Mette Kirkegaard og Tao Højgaard Duo
  • Klaus Wunderhits
  • Stan Urban
  • Tobias Trier
  • Officiel go'da' v/ Lars Hjortshøj
  • Kaare Norge og orkester
  • Fast Gallows
  • Virgo
  • Ørenlyd
  • Little Sting
  • Turn on Tina
  • Assembly
  • DJ Supreme
  • DJ Supreme
  • Mofus
  • Train præsenter: Carsten Reinholdt
  • Luk
  • Pladsen åbner
  • Frederiksberg Karnevalsgruppe, Hovedindgangen
  • Vejgård Tårnblæserlaug, WalThorens
  • Vejgård Tårnblæserlaug, WalThorens
  • Århus Post Orkester ved Annis Café
  • Århus Post Orkester - Sølvbryllup i Den Blå Planet
  • Teater gruppen Spøjs
  • Hot N´ Tot i Skovbrynet
  • Hot N´ Tot i Walthers Wild West
  • De 2 Skjalde fra Fyn
  • Nordic Carillon ved Sølund morgenmad
  • Dansk Bord fodbold ved Globen
  • Spillemændene ved Walthers Vidner
  • 37,5% Color Bar: 90'er torsdag
  • KANO-OM-KAP
  • 'Morgenvækning' i Den Blå Planet
  • Train præsenterer: BUDA + Les Gourmets De Funque
  • Train DJs: Mads Laumann, Jeppe Fureby, Torben Pop
  • Joe's Vidner i Hotelt-området
  • Vandværksbaren: Stig Møller
  • Vandværksbaren: Poppenheimer
Fredag
  • Cæcilie Norby
  • Go' Morgen v/ Søren Rislund & Frank Megabody
  • ERANN DD
  • L.O.C
  • The Powls
  • Baby Woodrose
  • Sugababes
  • Bloodhound Gang
  • TV·2
  • Go' Morgen v/ Jacob Haugaard
  • Michelle Birkballe
  • Mek Pek Party Band
  • Starfighter 2004 - 2. pladsen
  • SYLVESTER
  • Shotgun Wedding
  • Nephew
  • Nik & Jay
  • Klezmer Trio
  • Gordon Inc. & Niels Oldin
  • DE SYNGENDE LUSSINGER
  • Cross – Schack - Ostermann
  • Sigurd Barret and The Cigars
  • Velkommen v/ Lars Hjortshøj
  • Morten Børupskolens Kor
  • Brother + Sister
  • Starfighter 2004 - 3. pladsen
  • DEAR
  • Hit med 80 ´erne
  • Blue Foundation
  • DJ Supreme
  • DJ Supreme
  • DJ Supreme
  • Rikke Mølgaard Jazz´n Soul Trio
  • Jens Lysdal & Hugo Rasmussen
  • Voice Comedy Club Carsten Eskelund
  • Voice Comedy Club Jonatan Spang
  • Roben og Knud - Lorte Koncert
  • Voice præsenterer C-21
  • Luk
  • Cirkus Krone
  • Cirkus Krone
  • Beat Eaters
  • Cirkus Skunk
  • Det Flyvende Kuffertcirkus
  • Cirkus Tusindben
  • Pladsen åbner
  • Hovedindgangen: Stig Møller
  • Åben Kirke i Slotskirken
  • Frederiksberg Karnevalsgruppe, Sølund Camping
  • Frederiksberg Karnevalsgruppe, Rytme Hans
  • Vejgård Tårnblæserlaug, Alperosen
  • Tequila Band i Mexiteltet
  • Teater gruppen Spøjs
  • Hot N´ Tot i Walthers Vidner
  • Hot N´ Tot i Vinoteket
  • De 2 Skjalde fra Fyn
  • Nordic Carillon ved Vandværket
  • Dansk Bord fodbold ved Globen
  • Vejgård Tårnblæserlaug, Alperosen
  • Tequila Band i Mexiteltet
  • Tequila Band i Mexiteltet
  • 37,5% Color Bar: Rabat fredag
  • KANO - OM - KAP
  • Dragqueens i Tequila Baren
  • Joe's Vidner i Hotelt-området
  • Vandværksbaren: 21st Century Blues Experience
  • Vandværksbaren: Klokkespil, Løgumkloster
  • Vandværksbaren: Gadebandet
  • Vandværksbaren: Humblemen
  • Vandværksbaren: Preisler & Fogh m. band
Lørdag
  • Århus Symfoniorkester
  • Go' Morgen v/ Søren Rislund & Frank Megabody
  • Team Easy On
  • Starfighter 2004 vinderkoncert
  • Hothouse Flowers
  • The Crash
  • Eamon
  • Sanne Salomonsen
  • Pet Shop Boys
  • Go' Morgen v/ Jacob Haugaard
  • SP, Just & Frost
  • Johnny Deluxe
  • Burhan G
  • Beth Hart
  • Peter Belli
  • Stomped
  • SWAN LEE
  • Viva
  • Papkasseshow
  • Vildnis
  • Ronny Rock Ronson
  • Burning Red Ivanhoe
  • Velkommen v/ Lars Hjortshøj
  • Nektar - Vinder af "MUK" Skanderborg
  • Renhite - Vinder af Skanderborg Ungdomsscene
  • Skurk
  • Love Julie
  • Christina Groth
  • PETER & DE ANDRE KOPIER
  • Slim Boy Fat Show
  • DJ Supreme
  • DJ Supreme
  • DJ Supreme
  • Assembly
  • Voice Comedy Club Jacob Tingleff
  • Voice Comedy Club Geo
  • Maya Albana
  • Voice Comedy Club Rune Klan
  • Voice præsenterer DJ´s
  • HIP HOP Kontoret – DJ Nut + support
  • The Voice DJ´s
  • Luk
  • Cirkus Krone
  • Cirkus Krone
  • Cirkus Skunk
  • Det Flyvende Kuffertcirkus
  • Cirkus Tusindben
  • Artisten Lars Lottrup
  • Ann og Aberne
  • Pladsen åbner
  • Hovedindgangen: Stig Møller
  • Frederiksberg Karnevalsgruppe, Vandværket
  • Frederiksberg Karnevalsgruppe, ved Globen
  • Vejgård Tårnblæserlaug, WalThorens
  • Vejgård Tårnblæserlaug, WalThorens
  • Tequila Band i Mexiteltet
  • Teater gruppen Spøjs
  • Hot N´ Tot i Fransk Café
  • Hot N´ Tot i 37,5% Colorbar
  • De 2 Skjalde fra Fyn
  • Dansk Bord fodbold ved Globen
  • Tequila Band i Mexiteltet
  • Tequila Band i Mexiteltet
  • 37,5% Color Bar: Sportslørdag
  • KANO - OM - KAP
  • Skateboardshow i Den Blå Planet
  • Dragqueens i Tequila Baren
  • Joe's Vidner i Hotelt-området
  • Vandværksbaren: Humblemen
  • Vandværksbaren: 21st Century Blues Experience
  • Vandværksbaren: Gadebandet
  • Vandværksbaren: Midtnight Special
  • Vandværksbaren: Frael
Søndag
  • Danmarks Smukkeste Koncert
  • Etta Camerons Gospel Choir
  • Go' Morgen v/ Søren Rislund & Frank Megabody
  • Shu·bi·dua
  • Kaizers Orchestra
  • Big Fat Snake
  • Velvet Revolver
  • Go' Morgen v/ Jacob Haugaard
  • UFO Yepha
  • Grand Avenue
  • Maria Lucia
  • John Mayall & the Bluesbreakers
  • Jokeren
  • KIM LARSEN & KJUKKEN
  • Carsten Islington
  • BRAMSEN OG SVARRER
  • Vocapella
  • Klassens Tykke Dreng
  • KLAUS HANDSOME
  • Velkommen v/ Lars Hjortshøj
  • B-Boys
  • Drengene fra Angora
  • The Collins
  • Teitur
  • Power Solo
  • Led Zeppelin Jam
  • Abba Revival
  • DJ Supreme
  • Assembly
  • Rikke Mølgaard Jazz´n Soul Trio
  • Ibrahim Electric
  • Luk
  • Cirkus Krone
  • Cirkus Krone
  • Cirkus Tusindben
  • Artisten Lars Lottrup
  • Pippis Musikshow
  • Naturpatruljen
  • Pladsen åbner
  • Hovedindgangen: Stig Møller
  • Frederiksberg Karnevalsgruppe, Ved Hovedindgangen.
  • Tequila Band i Mexiteltet
  • Teater gruppen Spøjs
  • Hot N´ Tot i Walthers Vidner
  • Hot N´ Tot i Alperosen
  • De 2 Skjalde fra Fyn
  • Dansk Bord fodbold ved Globen
  • Tequila Band i Mexiteltet
  • Tequila Band i Mexiteltet
  • 37,5% Color Bar: Fødselsdagssøndag
  • KANO - OM - KAP
  • Joe's Vidner i Hotelt-området
  • Vandværksbaren: Gadebandet
Tirsdag
  • DANSK TIRSDAG
Onsdag
  • Carpark North
  • Starfighters 2005 - indledning, velkommen
  • Starfighters 2005 - 9x30 - Starfighter Finalen
  • Starfighters 2005 - Vinder Afsløres
Torsdag
  • ALICE COOPER
  • BEGGARS BLUE
  • Beth Hart
  • C21
  • FAITHLESS
  • HYSTEREO
  • IDA CORR
  • MEW
  • SAYBIA
  • STERLING
  • Stig Møller
  • THOMAS DYBDAHL
  • Thomas Helmig
  • Peter Sommer
  • Poul Krebs
  • METALLICA JAM
  • THE BEATLES REVIVAL
  • Klassens Tykke Dreng
  • RASMUS NØHR
  • JANE & SHANE
  • RIO GRANDE
  • BØRGE BICEPS JENSEN TRIO
  • EMIL DE WAAL TRIO PLUS
  • DJ Supreme
  • DJ Supreme
  • STAND-UP: GEO - RUNE KLAN
  • Starfighters 2005 - 1. Pladsen
  • DEN HVIDE LEKTIE (Comedy Quiz)
  • THE VOICE TV NIGHT
  • THE VOICE DJs
  • DANMARKS SMUKKESTE DJs
  • Pladsen åbner (armbånd påsættes fra kl. 09.00)
  • Velkommen v/ Søren Rislund & Omar Marzouk
  • Pladsen åbner
  • Velkommen v/ Jacob Haugaard
  • VEJGAARD TÅRNBLÆSERLAUG
  • Annis Blå Café:
  • Den Blå Planet:
  • HOT 'N' TOT
  • TEATERGRUPPEN SPØJS
  • ANNA DAVID
  • SISSE MARIE
  • THE VOICE DJS: KATO
Fredag
  • BENT FABRICIUS-BJERRE
  • CAMILLE JONES
  • CHANTZ
  • COOLSVILLE
  • IKSCHELTASCHEL
  • INFERNAL
  • JACOB ANDERSEN
  • JUNCKER
  • MIKE ANDERSEN BAND
  • Nephew
  • Saga
  • TEXAS
  • Tina Dickow
  • THE BLUE VAN
  • Kira & The Kindred Spirits
  • Utah
  • APOCALYPTICA
  • SWAN LEE
  • SWEET GLAM JAM
  • MICHAEL JACKSON JAM
  • Starfighters 2005 - 3. Pladsen
  • NFINITY
  • DE SYNGENDE LUSSINGER
  • SØREN KROGH OG MARTIN JÖNSSON
  • Marie Bergman og Lasse Englund
  • HUMBLE MEN
  • BLUES MOB
  • Børneprogram:
  • RIKKE MØLGAARD JAZZ ’N SOUL TRIO
  • Ibrahim Electric
  • DJ Supreme
  • DJ Supreme
  • STAND-UP: CARSTEN ESKELUND - JONATAN SPANG
  • STAND-UP: TOBIAS DYBVAD - UFFE HOLM
  • DEN HVIDE LEKTIE (Comedy Quiz)
  • THE VOICE NIGHT: LIVE ACTS & DJ’s
  • DANMARKS SMUKKESTE DJs
  • Pladsen åbner
  • Go`Morgen v/ Søren Rislund & Omar Marzouk
  • Pladsen åbner
  • Go`Morgen v/ Jacob Haugaard
  • THE VOICE OLD SCHOOL DJ: DENNIS J
  • Cirkus Krone
  • Cirkus Krone
  • SIGURDS BJØRNETIME
  • BRÆNDENDE KÆRLIGHED MED FORESTILLINGEN VITA
  • Blues Program:
  • Annis Blå Café:
  • Den Blå Planet:
  • HOT 'N' TOT
  • TEATERGRUPPEN SPØJS
  • VEJGAARD TÅRNBLÆSERLAUG
  • VEJGAARD TÅRNBLÆSERLAUG
  • MØGDAHL
  • Y-NOT
Lørdag
  • ANA JOHNSSON
  • Caroline Henderson
  • Christina Groth
  • EFTERKLANG
  • HOOKAH
  • HUSH
  • Johnny Madsen
  • KAREN
  • Kashmir
  • THE POWLS m/ TYLLEFLØJTEN
  • THE PRODIGY
  • Tue West
  • Burhan G
  • THE HOOTER'S BLUES BAND
  • BOOZE BROTHERS
  • Die Herren
  • Kaizers Orchestra
  • Klaus Wunderhits
  • GÅTE
  • SCHACK
  • JOAN ØRTING
  • Papkasseshow
  • Sigurd Barrett
  • Tobias Trier
  • Børneprogram:
  • TOM DONOVAN
  • TOO BAD JIM
  • MARIA MONTELL & THOMAS CLAUSEN
  • Starfighters 2005 - 2. Pladsen
  • Vinderne af MUK og Skanderborg Ungdomsscene
  • HIP HOP KONTORET
  • DJ Supreme
  • DJ Supreme
  • DJ Supreme
  • DJ Supreme
  • STAND-UP: RUNE KLAN – CARSTEN ESKELUND
  • STAND-UP: JACOB WILSON - GEO
  • DEN HVIDE LEKTIE (Comedy Quiz)
  • THE VOICE NIGHT: LIVE ACTS & DJ’s (RENT MEL)
  • Pladsen åbner
  • Go`Morgen v/ Søren Rislund & Omar Marzouk
  • Pladsen åbner
  • Go`Morgen v/ Jacob Haugaard
  • DANMARKS SMUKKESTE DJs
  • Cirkus Krone
  • Cirkus Krone
  • Blues Program:
  • MARTIN OG KETIL
  • MICMAC MED FORESTILLINGEN NE ME KILT PAS
  • VERA
  • Annis Blå Café:
  • Den Blå Planet:
  • HOT 'N' TOT
  • TEATERGRUPPEN SPØJS
  • AARHUS PIPES & DRUMS
  • VEJGAARD TÅRNBLÆSERLAUG
  • VEJGAARD TÅRNBLÆSERLAUG
Søndag
  • ATAF
  • Bikstok Røgsystem
  • Blue Foundation
  • JOSS STONE
  • KASPER WINDING/DOMESTIKA
  • Kim Larsen
  • Lars Lilholt Band
  • NOBODY BEATS THE BEATS
  • PETER & DE ANDRE KOPIER
  • THE STATE
  • Walter Trout
  • ZZ TOP JAM
  • DANSER MED DRENGE
  • Nik & Jay
  • Killer Queen
  • B-Boys
  • WARWICK AVENUE
  • ANASTACIA
  • MERCURY REV
  • Århus Symfoniorkester
  • Carsten Islington
  • BRAMSEN OG SVARRER
  • Vildnis
  • Børneprogram:
  • TAO HØJGAARD DJAZZ EXPERIENCE
  • VEJGAARD TÅRNBLÆSERLAUG
  • DJ Supreme
  • DJ Supreme
  • Pladsen åbner
  • Go`Morgen v/ Søren Rislund & Omar Marzouk
  • Pladsen åbner
  • Go`Morgen v/ Jacob Haugaard
  • STAND-UP: DAN ANDERSEN – OMAR MARZOUK
  • Cirkus Krone
  • Cirkus Krone
  • BUBBER
  • MEK PEK OG HABBASUTTERNE
  • THEATRE EN VOL
  • Annis Blå Café:
  • Den Blå Planet:
  • HOT 'N' TOT
  • TEATERGRUPPEN SPØJS
  • AARHUS PIPES & DRUMS
  • THE ALPINE
  • DJ Supreme
  • Luk & Sluk
Lørdag
  • Walther Street Magic
  • THE RETURN OF THE SKJALDS
  • DANSK BORDFODBOLD FORBUND
  • FASTLIGGERNE
  • DYKNING I BØGESKOVEN
  • VANDRENDE PINDE
  • FLERE SKATTE I 2005
  • ANNIS BLÅ CAFÉ
  • MEXIVAL
  • BLUSEN
  • VAND ROCK BLOMSTERNE
  • VIKINGO - TEQUILA BAND
  • MEGA PLOTTER
  • KARBAD
  • DRAG-SYGEPLEJERSKER
  • JOE'S VIDNER
  • DANMARKS SMUKKESTE STRYGERE
Onsdag
  • Anden med Band
  • Johnny Deluxe
  • Pump up v/ Jan Elhøj & Anders Breinholdt
  • Åbning af World Of Smirnoff i Langtbortistan
  • Starfighters 2006 - indledning, velkommen
  • 9x30min - Starfighter finalen + sidste års vinder!
  • Starfighter 2006 vinder afsløres
Torsdag
  • Runrig
  • Kashmir
  • L.O.C.
  • Jeff Healey Band
  • Gnags
  • DANSER MED DRENGE
  • Tina Dickow
  • Sky High
  • Nephew
  • Peter Sommer
  • Hangman´s Joke
  • THE ALPINE
  • Ridin´ Thumb
  • Stig Møller & Peter Ingemann Trio
  • Jahi feat. Nobody Beats The Beats
  • Spleen United
  • Bramsen & Svarrer & Amstrup
  • TOM DONOVAN
  • Sigurd Barretts Pianoshow
  • Klondyke
  • Baby Woodrose
  • Twenty Ton Weight Band
  • Varano
  • Torben Pop & Claus Green DJ set
  • Dizzy Miss Piggy
  • Den Danske Mafia
  • Chill-up World of Smirnoff
  • STAND UP: Geo, Jonatan Spang, Rune Klan
  • Velkommen v/ Frank Megabody
  • Pladsen åbner (armbånd påsættes fra kl. 09.00)
  • Pladsen åbner
  • Starfighter vinderen 2006
  • Velkommen v/ Søren Rislund & Peter Palshøj
  • Velkommen v/ Jacob Haugaard
  • Annis Blå Cafe, velkommen v/ Jan Svarrer
  • Den Blå Planet, God Aften v/ Lars Hjortshøj
Fredag
  • MEW
  • JUNIOR SENIOR
  • Animal Alpha
  • Artificial Funk
  • Johnny Madsen
  • Toto
  • Roben & Knuds store gallashow
  • Sidste Ambulance
  • Bamses Venner
  • IDA CORR
  • Carsten Hentze & Venner
  • Decco 80´er Rockparty
  • Paul Lamb & The Kingsnake
  • Humblemen
  • Vincent Van Go Go
  • Per Vers
  • Djanzz
  • Cohen på Dohnsk
  • VEJGAARD TÅRNBLÆSERLAUG
  • Marie Key Band
  • Motörhead
  • The Royal Highness
  • Stormslag
  • T. Blues Mob.
  • Cæcilie Norby & Ernie Wilkins Almost Big Band
  • Pretty Maids
  • Boy George DJ-Set
  • Cirkus Krone
  • Møller og Knud
  • Kofoed og Netterstrøm
  • Powersolo
  • Løgneren er løs v/ Carl Quist Møller
  • Find Lizzy
  • Pigswear
  • Poul Halberg Power Trio
  • UFO Yepha
  • Nik & Jay
  • Djanzz
  • Chill-up World of Smirnoff
  • STAND UP: Tobias Dybvad, Jonatan Spang
  • STAND UP: Geo, Mick Øgendahl
  • Cirkus Krone
  • Pladsen åbner
  • Pladsen åbner
  • Go’Morgen v/ Søren Rislund & Peter Palshøj
  • Go’Morgen v/ Jacob Haugaard
  • Annis Blå Cafe, velkommen v/ Jan Svarrer
  • Den Blå Planet, God Aften v/ Lars Hjortshøj
  • Starfighter 2006 - 3. pladsen
  • Go’aften v/ Frank Megabody
Lørdag
  • D-A-D
  • Gavin Degraw
  • Tue West
  • Pato
  • Rock Hard Powerspray
  • ANNA DAVID
  • Anne Linnet
  • Jamiroquai
  • The Powls
  • INFERNAL
  • Hendrix Tribute
  • Absolute Live
  • Stan Urban
  • Midnight Blues
  • Blue Foundation
  • Poeten og Lillebror
  • The Band Who Knew Too Much
  • Duoen To
  • Volbeat
  • Dicte & The Sugarbones
  • Railroad Bluesbreakers
  • Oh No Ono
  • Shu·bi·dua
  • Kira And The Kindred Spirits
  • Rikke Mølgaard
  • The Holiday Show
  • Kaj og Andrea
  • Vild Med Dans for Børn m. Marianne Eihilt
  • Frank M. og Vasen
  • Virtue (Vinderen af MUK)
  • Kenneth Thordahl & Strandvaskerne
  • Simon Mathew
  • Utah
  • Cool Kids
  • Chill-up World of Smirnoff
  • STAND UP: Carsten Eskelund, T. Dybvad, Michael MC
  • Torben Pop & Claus Green DJ-set
  • Cirkus Krone
  • Cirkus Krone
  • Møller og Knud
  • Kofoed og Netterstrøm
  • Pladsen åbner
  • Pladsen åbner
  • Go’Morgen v/ Søren Rislund & Peter Palshøj
  • Go’Morgen v/ Jacob Haugaard
  • Starfighter 2006 - 2. pladsen
  • Annis Blå Cafe, velkommen v/ Jan Svarrer
  • Den Blå Planet, Go´Aften v/ Lars Hjortshøj´s vikar
  • Go’aften v/ Frank Megabody
Søndag
  • tv-2
  • Outlandish
  • Carpark North
  • Beth Hart
  • Bikstok Røgsystem
  • Magtens Korridorer
  • Beck
  • RASMUS NØHR
  • DE SYNGENDE LUSSINGER
  • METALLICA JAM
  • Le Freak
  • Mads Langer
  • Pink Floyd Project
  • Thera Hoeymans
  • Jan Svarrer og Ugleorkestret
  • Det Ny Tonefilmsorkester
  • Claus Ankersen
  • Stig Skovlind CoffeeShop
  • PETER & DE ANDRE KOPIER
  • Michael Falch & Boat Man Love
  • Anne Gadegaard
  • The Presidents of the United States of America
  • Big Fat Snake
  • Ibrahim Electric
  • Kaya Brüel
  • Lis Sørensen
  • Aarhus Symfoniorkester
  • STAND UP: Den Hvide Lektie
  • Cool down World of Smirnoff i Langtbortistan
  • Chill-up World of Smirnoff
  • Cirkus Krone
  • Cirkus Krone
  • Kofoed og Netterstrøm
  • Kaj og Andrea
  • Pladsen åbner
  • Pladsen åbner
  • Go’Morgen v/ Søren Rislund & Peter Palshøj
  • Go’Morgen v/ Jacob Haugaard
  • Annis Blå Cafe, velkommen v/ Jan Svarrer
  • Den Blå Planet, God Aften v/ Lars Hjortshøj
Søndag
  • Stig Møller
  • Walther Street Magic
  • Bordfoldboldspil
  • Masser af overraskelser
  • Skjalter og Skjalder
  • TEATERGRUPPEN SPØJS
  • Kollingstomp
  • Det Musikalske Køkken
  • Fisse Vise Preben
  • Bøgetræer og bordfodbold i Langbortistan
  • Cotton Club Jazzband
  • Teatergruppen JOEs VIDNER
  • Extreme Mix Machine
Mandag
  • Kollingstomp
  • Kleine Bierstube Kapelle
  • Danmarks Smukkeste Kvartet
  • Team ShitALittle
  • Tequila Band
  • Hinnerup & Omegns Jagtforenings Jagthornsblæsere
  • Skjalder, Skjalter & Grand-fætter Gepolter
  • Porcelænsvognen
  • Fysikshow Århus
  • Flaskedrengene og Smørbrødsjomfruen
  • TEATERGRUPPEN SPØJS
  • Vox Aros
  • Sambananas
  • Walther Street Magic
  • Nordic - Carillon
  • Det Musikalske Køkken
  • Sækkepibe Show
  • Joes Vidner
  • Servi - Sutterne
Onsdag
  • DANSER MED DRENGE
  • Magtens Korridorer
  • Chill-up P3
  • Officiel åbning v/ KanonKongen og Freya
  • Surfact - Starfighters 2006
  • Warm up
  • Officiel åbning
  • Knoxville
  • Swimm TV Ish TV
  • Præsentation af Starfighter vinderen 2007!!!
  • The Joules
  • Ave
  • Troels Boberg
  • Japanese Girlfriend
  • Spion
  • Dinojax
Torsdag
  • Johnny Madsen
  • Moi Caprice
  • Thomas Helmig
  • One Two
  • Stig Møller
  • Spleen United
  • Sko/Torp
  • PETER & DE ANDRE KOPIER
  • Peter Sommer
  • Sinéad O’Connor
  • Trentemøller Live In Concert
  • Mikael Simpson & Sølvstorm
  • KNA Connected
  • Snoop Dogg
  • BOOZE BROTHERS
  • Børge 'Biceps' Jensen
  • HITS – valgt af Radio 100s lyttere
  • HUMBLE MEN
  • Slowtrainsoul
  • Rocazino
  • Stan Urban
  • Omar Marzouk
  • Anders Fjelsted
  • Julie
  • STARFIGHTERS 2007 – VINDERKONCERTEN
  • Baconflex
  • STARFIGHTERS 2007 3. pladsen
  • MTV Night
  • Velkommen
  • Velkommen
  • Chill-up P3
  • P3 - De Sorte Spejdere
  • Warm up
  • HITS (2. afd.)
  • Ragga Pack
Fredag
  • Entakt
  • IDA CORR
  • Junkyard Productions
  • Niels Skousen
  • Poul Krebs
  • The Boss Hoss
  • Surfact (Starfighter 06)
  • Boy George DJ
  • BliGlad
  • Røde Mor
  • Michelle Birkballe
  • Nordstrøm
  • Vejgård Tårnblæserlaug
  • Blue Junction
  • The Broken Beats
  • Razorlight
  • Bjørn Berge
  • BoogieKnights (Night Fever)
  • Dodo & the Dodos
  • Grand Avenue
  • Guns Tribute
  • Utah
  • Working Mojo
  • Rock Hard Power Spray
  • Martin Veltz
  • Dan Andersen
  • SP, Just & Frost
  • Sigurd Barrett
  • Elisabeth G. Nielsen
  • Kofoed og Netterstrøm
  • Cirkus Krone (Cirkus telt)
  • Beth Hart
  • Within Temptation
  • Street Corner Poets
  • Dj Buda
  • Virtue
  • Nicolai Kielstrup - MGP
  • THE BLUE VAN
  • Velkommen
  • Chill-up P3
  • P3 - De Sorte Spejdere
  • MTV Night
  • Warm up
  • BoogieKnights (Night Fever) 2. afd.
  • Cirkus Krone (Cirkus telt)
Lørdag
  • ALLAN OLSEN
  • Dúné
  • HUSH
  • INFERNAL
  • MIKE ANDERSEN BAND
  • Minor Flaw
  • SAYBIA
  • Thomas Buttenschøn
  • Alphabeat
  • Band Ane
  • Gavin Degraw
  • Hooters Bluesband
  • Marilyn Mazur
  • The Powls
  • Zucchero
  • Bo Kaspers Orkester
  • The Kissaway Trail
  • Je m'appelle Mads & Bounty Niller
  • Midnight Blues
  • Die Herren
  • Jøden
  • Peter Gabriel
  • Chief 1 (DJ set)
  • Sweet Glam (Night Fever)
  • Mark Rune
  • Rebellious Unity
  • Oh No Ono
  • Michael Schøt
  • Raffus
  • Carsten Eskelund
  • Sebastian og Chapper
  • Sebastian
  • Back to the 80's
  • Filur (DJ set)
  • STARFIGHTERS 2007 2. pladsen
  • Ollerumperne
  • Ann & Aberne
  • Velkommen
  • Chill-up P3
  • Sorte Spejdere Extravaganza
  • MTV Night
  • Dj Buda
  • Sweet Glam (Night Fever) 2. afd.
  • Warm up
  • Kofoed og Netterstrøm
  • Cirkus Krone (Cirkus telt)
  • Cirkus Krone (Cirkus telt)
Søndag
  • Johnson
  • Kim Larsen
  • Nephew
  • NIARN
  • RASMUS NØHR
  • Aarhus Symfoniorkester
  • Basshunter
  • BONEY M
  • Volbeat
  • Walter Trout
  • Status Quo
  • A Kid Hereafter
  • Blast
  • Mani Spinx
  • DK Rocks
  • Carpark North
  • SEB
  • Zirkus Nemo
  • DE SYNGENDE LUSSINGER
  • Carsten Hentze Band
  • Lily Electric (My Music)
  • Rammstein Jam
  • Zididada
  • Tobias Dybvad
  • Thomas Hartmann
  • Skrubberne
  • Mr. Mox
  • Jonatan Spang
  • Unite
  • Festmaskinen
  • Velkommen
  • Chill-up P3
  • Warm up Radio
  • Kofoed og Netterstrøm
  • Ollerumperne
  • Cirkus Krone (Cirkus telt)
  • Cirkus Krone (Cirkus telt)
  • Et Hop
Onsdag
  • Chill-up P3 scenen
  • Officiel åbning
  • Finalen åbnes af Tony Scott og KanonKongen
  • Troels Boberg (Starfighter vinder 2007)
  • Spleen United
  • Warm up
  • Rocazino
  • Officiel åbning
  • Lab-Land åbner
  • Langtbortistan åbner
  • Langtbortistan lukker
  • Lab-Land lukker
  • BT's Rockband træningslejr
  • Glasswork
  • Didium & The Black Bonnie Picture
  • Camilla Skjærbæk
  • Fantabis
  • The JJ 100´s
  • Silhuet
  • Trusted Few
  • Sodium Light Baby
  • Starfightervinderen 2008 præsenteres
Torsdag
  • Starfighter vinder 2008
  • Velkommen v/ Søren Rislund
  • Området ved Bøgescenerne åbner
  • Alphabeat
  • L.O.C.
  • Nightwish
  • Franz Ferdinand
  • Volbeat
  • Området ved Bøgescenerne lukker
  • Området ved RytmeHans åbner
  • Velkommen v/ Jacob Haugaard
  • Dodo & the Dodos
  • Hej Matematik
  • Aura
  • Lars Lilholt Band
  • Området ved RytmeHans lukker
  • Lab-Land åbner
  • Lab-Land lukker
  • BT`s Rockband spil
  • Officiel åbning
  • Klassens Tykke Dreng
  • Sækkepibe Show m. Claus Reiss
  • Franks Drum Show
  • Stevie Starr
  • Innovation Lab
  • Repeat (MUK)
  • The Powls
  • Innovation Lab
  • Starfighter 2. Pladsen
  • Abbatizers
  • Find Lizzy
  • Kolling Stomp
  • Langtbortistan åbner
  • Langtbortistan lukker
  • Kong Salami
  • P3 - De Sorte Spejdere
  • Familjen (P3 Dagens Uundgåelige)
  • Band Ane
  • RASMUS NØHR
  • Figurines
  • Die Herren
  • Stig Møller
  • Poul Halberg Power Trio
  • Nalle Trio feat. Omar Dykes
  • Fried Okra Band
  • Blusen åbner
  • Blusen lukker
  • P4 sender brødrene live
  • BASIM
Fredag
  • Området ved Bøgescenerne åbner
  • Området ved Bøgescenerne lukker
  • The Dreams
  • Velkommen
  • Troels Boberg (Starfigher 07)
  • IDA CORR
  • Gocoo
  • Cinema Bizarre
  • Gnags
  • Kaiser Chiefs
  • INFERNAL
  • Området ved RytmeHans åbner
  • Området ved RytmeHans lukker
  • Sangskriver i Skoven v/Tue West og Kenneth Thordal
  • Eva Madsen
  • Hard Candy
  • Thomas Buttenschøn
  • Michael Learns To Rock
  • DANSER MED DRENGE
  • Langtbortistan åbner
  • Langtbortistan lukker
  • Flødeklinikken
  • P3 - De Sorte Spejdere
  • Lulu Rouge (P3 Dagens Uundgåelige)
  • ANNA DAVID
  • Surfact
  • Burhan G
  • Magtens Korridorer
  • Lab-Land åbner
  • Lab-Land lukker
  • BT`s Rockband spil
  • Helt ude i skoven stand up vol. 1
  • Young Brass
  • Mik Schacks Hjemmeservice
  • Den Hvide Lektie
  • Franks Drum Show
  • TEATERGRUPPEN SPØJS
  • Je M´apelle Mads & Bounty Niller
  • Starfighter 3. pladsen
  • Innovation Lab
  • Latin dance band
  • HITS
  • Bad Boys of Boogie
  • Mystiske Mr. Mox
  • Cirkus Krone
  • Mr. Toons
  • Trolle og Tormods (B)lærerige Børneshow
  • Cirkus Krone
  • Trio from Hell
  • Øernes Blues Band
  • Papa Blues
  • The Blues Overdrive
  • Blusen åbner
  • Blusen lukker
  • P4 sender Fredag på farten live
Lørdag
  • Området ved Bøgescenerne åbner
  • Savage Rose
  • Velkommen
  • Otto Brandenburg Galla Memorial
  • Suspekt
  • SAYBIA
  • Carpark North
  • Kashmir
  • Lenny Kravitz
  • Området ved Bøgescenerne lukker
  • Området ved RytmeHans åbner
  • Området ved RytmeHans lukker
  • Østkyst Hustlers
  • Lizzie
  • Sangskriver i Skoven II v/ Peter Sommer
  • Rock Hard Power Spray
  • Peter Viskinde Band
  • Tina Dickow
  • Big Fat Snake
  • Langtbortistan åbner
  • Langtbortistan lukker
  • Whomadewho
  • P3 - De Sorte Spejdere (Yoav & Sys Bjerre)
  • When Saints Go Machine (P3 Dagens Uundgåelige)
  • The Floor Is Made Of Lava
  • Tue West
  • Johnson
  • Turboweekend
  • Blue Foundation
  • Lab-Land åbner
  • Lab-Land lukker
  • BT`s Rockband spil
  • Helt ude i skoven-stand up
  • Vox Aros
  • Mik Schacks Hjemmeservice
  • Brinck/Winthereik Show
  • Politiets Big Band
  • Alexanderband
  • Innovation Lab
  • Absolute Live
  • Best of Bowie
  • Rammstein Jam
  • Glam Gang
  • Ole og Karla
  • Cirkus Krone
  • Mr. Toons
  • Kofoed og Netterstrøm
  • NullerNix For Sjov
  • Cirkus Krone
  • Knasen og Skriver
  • The Wedgwood Band feat. Henrik Skriver
  • Peter Nande
  • Troels Jensens Blues Band
  • Blusen åbner
  • Blusen lukker
  • P4 sender Levende Lørdag live
Søndag
  • Området ved Bøgescenerne åbner
  • Området ved Bøgescenerne lukker
  • Aarhus Symfoniorkester
  • Velkommen
  • Ace Of Base
  • Johnny Madsen
  • Katie Melua
  • Dúné
  • Eric Clapton
  • tv-2
  • Området ved RytmeHans åbner
  • Området ved RytmeHans lukker
  • Sangskriver i Skoven III v/Poul Krebs
  • Future Garage Sale Item
  • Pretty Maids
  • Rugsted Kreutzfeldt
  • Mercenary
  • Kaizers Orchestra
  • Langtbortistan åbner
  • Langtbortistan lukker
  • Boom Clap Bachelors
  • De Røde Gebisser
  • The Benefits
  • Gypsies
  • Veto
  • Lab-Land åbner
  • Lab-Land lukker
  • BT`s Rockband spil
  • Jonatan Spang & Co
  • VEJGAARD TÅRNBLÆSERLAUG
  • Mik Schacks Hjemmeservice
  • Den Hvide Lektie
  • Igudesman & Joo
  • Tennisband
  • Innovationlab
  • Bon Jovi Jam
  • Back In Black
  • PETER & DE ANDRE KOPIER
  • Løgnhalsen og De Medskyldige
  • Cirkus Krone
  • Ballonklovnen TUTU
  • Brandbil No. Fire
  • Mek Pek & Habbasutterne
  • Cirkus Krone
  • Blusen åbner
  • Blusen lukker
Onsdag
  • Meta
  • Darling Don't Dance
  • Starfighter 2008 - Didium
  • Afsløring af Starfighter 09
  • Gnags
  • Området ved Bøgescenerne er lukket
  • Knasens Blues Band
  • Rene Evald & Poor Folks
  • HUMBLE MEN
  • MIKE ANDERSEN BAND
  • Stan Urban Boogie Band
  • Området ved RytmeHans åbner
  • Området ved P3-teltet er lukket
  • Området ved Blusen åbner
  • Området ved RytmeHans lukker
  • Området ved Blusen lukker
  • Råstof
  • Bemærk! Der er ikke gratis adgang om onsdagen i år
  • The Village Idiot
  • Den Anale Fase
  • Kings Light Infantry
  • Voodoom
  • The Green Lives
  • Bodebrixen
  • Oh Stacy
Torsdag
  • Starfighter vinder 2009
  • Sys Bjerre
  • TIM CHRISTENSEN
  • Bikstok Røgsystem
  • Kim Larsen
  • Kylie Minogue
  • Brødrene P4
  • Michael Learns To Rock
  • ROBEN & KNUD
  • Skanderborg All Stars
  • Lis Sørensen
  • Led Zeppelin Jam
  • Cut`n`Move
  • Queen Jam
  • Beth Hart
  • Oh No Ono
  • Ibrahim Electric
  • Hej Matematik
  • IDA CORR
  • Pegani
  • Elisabeth
  • Mek Pek og Habasutterne
  • Thorbjørn Risager
  • Stig Møller Trio
  • Kent Thomsen og De Dyre Drenge
  • Lady Sings The Blues
  • Paul Lamb & The Kingsnakes
  • Møs Frøen
  • Området ved RytmeHans åbner
  • Området ved Bøgescenerne åbner
  • Området ved P3-teltet åbner
  • Området ved Blusen åbner
  • Området ved Bøgescenerne lukker
  • Området ved RytmeHans lukker
  • Området ved P3-teltet lukker
  • Området ved Blusen lukker
  • Velkommen
  • DKs SMUKKESTE TRIO
  • Kalles World Tour
  • Vejgårds Tårnblæserlaug
  • Flaskedrengene
  • Flaskedrengene
  • Vejgårds Tårnblæserlaug
  • Skalter, Skalder & grandfætter Gepolter
  • Shanghai Open i Issparkning
  • Kalles World Tour
  • Issparkning Kickers Lounge
  • P4 Brødrenes guitarjam
  • DKs SMUKKESTE TRIO
Fredag
  • Mariehøns
  • BliGlad
  • Velkommen
  • Didium (Starfighter 2008)
  • DANSER MED DRENGE
  • Turboweekend
  • Tina Dickow
  • Thomas Helmig
  • Nephew
  • Fat Boy Slim
  • Brødrene P4
  • Brinck
  • Lars H.U.G.
  • Johnny De Luxe
  • Souvenirs
  • Anne Linnet
  • Poul Krebs
  • Guns Tribute
  • Starfighter - 3. pladsen
  • Mads Langer
  • The Fashion
  • Choir of Young Belivers
  • Mike Sheridan P3`s UU
  • The Dreams
  • Mikael Simpson
  • Spleen United
  • Peter & Stoffer
  • Sebastian Klein
  • Tim Lothar
  • Paul Banks & Aske Jacoby
  • Daniel Lemma
  • Blues Point
  • BOOZE BROTHERS
  • Amalie
  • Området ved RytmeHans åbner
  • Området ved Bøgescenerne åbner
  • Området ved P3-teltet åbner
  • Området ved Blusen åbner
  • Området ved Bøgescenerne lukker
  • Området ved RytmeHans lukker
  • Området ved P3-teltet lukker
  • Området ved Blusen lukker
  • Stig Møller
  • Kollingstomp
  • Flaskedrengene
  • Kalles World Tour
  • Kollingstomp
  • Salsatek
  • Salsatek
  • Kollingstomp
  • Walther Street Magic
  • Flaskedrengene
  • Kalles World Tour
  • Skalter, Skalder & grandfætter Gepolter
  • Shanghai Open i Issparkning
  • Issparkning Kickers Lounge
  • P4 Brødrenes guitarjam
  • Poul Abildgaard - Hobitten
  • Snejgast - akkustisk musik
  • Salsatek
Lørdag
  • Mr. Mox
  • ANNA DAVID
  • Velkommen
  • ALLAN OLSEN
  • Jokeren
  • Veto
  • Baby Woodrose
  • Carpark North
  • The Streets
  • Nik & Jay
  • Brødrene P4
  • Gas-bi-dua
  • Celina Ree
  • Zididada
  • The Powls
  • Dodo & the Dodos
  • THE BLUE VAN
  • CAMILLE JONES
  • Waqas
  • The Broken Beats P3`s UU.
  • Moi Caprice
  • Yoav
  • Trolle // Sibenhaar
  • Surfact
  • Unga bunga live
  • White Pony - P3´s UU
  • Mads & Monopolet
  • Ann & Aberne
  • Kolling & Lillebror
  • Tom Donavan
  • Jens Lysdal
  • Jordans Drive
  • Blue Junction
  • Skipper, Just og Frost
  • Området ved RytmeHans åbner
  • Området ved Bøgescenerne åbner
  • Området ved P3-teltet åbner
  • Området ved Blusen åbner
  • Området ved Bøgescenerne lukker
  • Området ved RytmeHans lukker
  • Området ved P3-teltet lukker
  • Området ved Blusen lukker
  • Stig Møller
  • Vox Aros
  • Kaj Gummisko
  • Flaskedrengene
  • DK SMUKKESTE TRIO
  • Kalles World Tour
  • DKs SMUKKESTE TRIO
  • Walther Street Magic
  • Vox Aros
  • Salsatek
  • Salsatek
  • Vox Aros
  • Vox Aros
  • Skalter, Skalder & grandfætter Gepolter
  • DKs SMUKKESTE TRIO
  • Walther Street Magic
  • Shanghai Open i Issparkning
  • Issparkning Kickers Lounge
  • P4 Brødrenes guitarjam
  • SØREN RISLUND
  • Bolværket
  • Salsatek
Søndag
  • Aarhus Symfoniorkester
  • Velkommen
  • Johnny Madsen
  • Aqua
  • Editors
  • D.A.D.
  • Smukkoncerten Vol ll
  • Starfighter 2. Pladsen
  • Heidi
  • Orgel You need is love
  • Aura
  • Frederik
  • Peter Sommer
  • Boss Hoss
  • Le Freak
  • Anden
  • Oliver Weers hangover heavy
  • Jens Unmack
  • The William Blakes
  • Jooks
  • The Wong Boys
  • A Kid Hereafter
  • Suspekt
  • Morten Børup Skolens Kor
  • Området ved RytmeHans åbner
  • Området ved Bøgescenerne åbner
  • Området ved P3-teltet åbner
  • Området ved Blusen åbner
  • Området ved Bøgescenerne lukker
  • Området ved RytmeHans lukker
  • Området ved P3-teltet lukker
  • Området ved Blusen lukker
  • Stig Møller
  • Walther Street Magic
  • Walther Street Magic
  • DKs SMUKKESTE TRIO
  • DKs SMUKKESTE TRIO
  • Kalles World Tour
  • Kalles World Tour
  • DKs SMUKKESTE TRIO
  • Skalter, Skalder & grandfætter Gepolter
Tirsdag
  • Gadebandet (ved hovedindgangen)
  • Midnight Special (ved hovedindgangen)
  • EVENTMAGERIETS MINIKARAVANE in action
Onsdag
  • Alphabeat
  • Hr.Skæg
  • Thorbjørn Risager
  • Skriver / Bjarnesen Blues Band
  • Oh Stacy - Starfighter 2009
  • Åh Abe med Alberte
  • Mek Pek & The Debitors
  • B-JOE
  • Cirkus Minimus
  • Rockpiraterne
  • Waldo & Marsha
  • Anna Stengade
  • Mixtune for Cully
  • Eumig & Chinon
  • Rufus Spencer
  • My evil twin
  • Novo Mundus
  • The Bronson Brothers
  • STARFIGHTER 2010 AFSLØRES
  • Pladsen ved Bøgescenerne lukket
  • Pladsen ved P3 teltet lukket
  • Skanderborg Ung Musik - Lips & Kafka
Torsdag
  • Dizzy Mizz Lizzy
  • Thomas Helmig
  • Selvmord
  • Die Herren
  • Dúné
  • Ginger Ninja
  • Jooks
  • Nellovator
  • Rasmus Seebach
  • Roben og Knud
  • Rock Hard Power Spray
  • Stig Møller Trio
  • The Rumour Said Fire
  • The Kissaway Trail
  • EFTERKLANG
  • FAITHLESS
  • Shubidua
  • Delta Blues Band
  • The Floor Is Made Of Lava
  • New Habits
  • Starfighter vinder 2010
  • P4 med Madsen & Rebbe
  • Powersolo
  • La Brass Banda
  • Hr. skæg
  • Ann & Aberne
  • Jesper Grønkjær Trylleshow
  • Tante Andante
  • Eventmageriets minireception i STJERNEN
  • EVENTMAGERIETS MINIKARAVANE in action
  • Brændpunkt: Globetrotter
  • Brændpunkt: Issparkning
  • Brændpunkt: Ord der fænger Maja B Sachariasen
  • Brændpunkt: Fælles guitarsang
  • Skalter, Skalder & grandfætter Gepolter
  • Morten Breum og Rune RK
Fredag
  • Volbeat
  • CV JØRGENSEN
  • ANNA DAVID
  • Burhan G & Joey Moe
  • ERANN DD
  • Fler Farver
  • Hej Matematik
  • I Got You on Tape
  • King Cauliflower Boogie Band
  • Medina
  • Michael Falch & Boatman Love
  • Road to Rock
  • Thomas Buttenschøn
  • Thomas Holm
  • Virtue
  • Placebo
  • Dalton
  • DANSER MED DRENGE
  • The Heavy
  • Flødeklinikken
  • Nabiha
  • Mike Sheridan
  • Grand Avenue
  • 90'er festen P3
  • Trolle og Tormod/ DJ Skummetmælk
  • Babulja
  • Michael Jacksons Moonwalkers
  • Oh Stacy - Starfighter 2009
  • Pretty Maids
  • P4 med Madsen & Rebbe
  • Cirkus Minimus
  • Rockpiraterne
  • Ole Frimer Trio
  • The Young Comets
  • Brændpunkt: Fælles guitarsang
  • Skalter, Skalder & grandfætter Gepolter
  • Møllerscenen: STIG MØLLER
  • Hovedindgang: Walther Street Magic
  • Omvendte træer: Walther Street Magic
  • Bodgaden: Walther Street Magic
  • Hovedindgang: Kalles World Tour
  • Søbadet: Kalles World Tour
  • Camping: Kalles World Tour
  • Mexival: SALSATEK
  • Mexival: SALSATEK
  • Mexival: SALSATEK
  • Brændpunkt: Globetrotter
  • Brændpunkt: Issparkning
  • Brændpunkt: A. Breinholdt og S. Rasted og gæst
  • Brændpunkt: Kris Herman
  • Brændpunkt: Fælles guitarsang
Lørdag
  • Kashmir
  • tv-2
  • Baby Love & the van Dangos
  • Boddy Wolly
  • Honik
  • Jes Holtsø
  • Karen Mukupa
  • Kiss Kiss Kiss
  • Mike Tramp
  • Odense Assholes
  • Poul Halberg Powertrio
  • RASMUS NØHR
  • The Asteroids Galaxy Tour
  • The Bones
  • The Storm
  • Turboweekend
  • Fallulah
  • Hannah Schneider
  • Sebastian Band
  • Kolling & Lillebror
  • Suede
  • The Dreams
  • Stella Blackrose
  • X-Factor: Thomas, Tine, Jesper og The Fireflies
  • The Powls
  • Søs Fenger
  • Le Freak
  • Mads og Monopolet
  • Muddi og Salamidrengene
  • One-Eyed Mule
  • Ane Trolle, Goodiepal og Kresten Osgood
  • Stand Up for Skanderborg
  • Starfighter 3. pladsen
  • P4 med Madsen & Rebbe [
  • Skalter, Skalder & grandfætter Gepolter
  • Møllerscenen: STIG MØLLER
  • Hovedindgang: Vox Aros
  • Alperosen: Walther Street Magic
  • Langtbortistan: Kalles World Tour
  • Langtbortistan: Kalles World Tour
  • Søbadet: Vox Aros
  • Mexival: SALSATEK
  • Mexival: SALSATEK
  • Mexival: SALSATEK
  • Hovedindgang: Walther Street Magic
  • Sølundindgang: Vox Aros
  • Eventmageriets minireception i STJERNEN
  • Sølundindgang: Kalles World Tour
  • Brændpunkt: Globetrotter
  • Brændpunkt: Issparkning
  • Brændpunkt: Ord der fænger Master Fatman
  • Brændpunkt: Fælles guitarsang
  • EVENTMAGERIETS MINIKARAVANE in action
Søndag
  • Kent
  • Sanne
  • Lars and The Hands of Light
  • Magtens Korridorer
  • Mnemic
  • Shotgun Revolution
  • THE BLUE VAN
  • Walther Trout
  • When Saints Go Machine
  • Who Made Who
  • Zirkus Nemo
  • Aarhus Symfoniorkester
  • Roxette
  • MEW
  • Amy Macdonald
  • Julie Maria
  • Lis Sørensen
  • Aura
  • The Blues Brothers Hits
  • Morten Børup Skolens Kor
  • Roben og Knud Lortekoncert
  • Starfighter 2. Pladsen
  • Skalter, Skalder & grandfætter Gepolter
  • Møllerscenen: STIG MØLLER
  • Hovedindgang: Kalles World Tour
  • Sølundindgang: Kalles World Tour
  • Brændpunkt: Globetrotter
Mandag
  • Eva Lucia
  • Gerylaag
  • Female Futures
  • BOMBSHELTER
  • Poseidon
  • Bumsestilen
  • Broder A
  • Emma Green
  • Ekkoego
  • Asbjorn and the strange ears
  • Bas på hjul
Tirsdag
  • Midnight Special v/Hovedindgangen
  • Gadebandet v/Hovedindgangen
  • KLOVN THE MOVIE
  • Artless Society
  • Leo and the lineup
  • Fransk Dolkeparti
  • Mik V (aka Knudsen)
  • Crazy money
  • Artificial Brothes
  • Zeitgeist
  • Lydmor
  • Panamah
  • 180º virvar
Onsdag
  • Johnny Madsen
  • Hej Matematik
  • Big Mama
  • DEN GALE POSE
  • Michelle Birkballe
  • Skipper, Just, Frost
  • The Floor Is Made Of Lava
  • H.P. Lange & The Delta Connection
  • Burhan G
  • Pendulum
  • You´re Adopted (MUK 2011)
  • Anders & Katrine
  • Dana Fuchs
  • Xander
  • Giana Factory
  • Cirkus Minimus
  • Night Cereal
  • Poul Halberg Powertrio
  • Hatteteater
  • Spil på skrot
  • Live Camp's udvalgte
  • Flaskedrengene v/Hovedindgangen
  • Bøgepladsen åbner
  • Området ved RytmeHans er lukket
  • Området ved P3 teltet åbner
Torsdag
  • Ozzy Osbourne
  • Trentemøller Live In Concert
  • Dúné
  • Michael Learns To Rock
  • Brødrene Olsen
  • Mamas Blues Joint
  • MIKE ANDERSEN BAND
  • My evil twin
  • Stig Møller Trio
  • Big Fat Snake
  • The Rumour Said Fire
  • Veto
  • Analogik
  • The William Blakes
  • Nalle and His Crazy Ivans
  • Michael Falch & Boat Man Love
  • Whomadewho
  • Black City
  • L.O.C.
  • Skunk Anansie
  • Mikael Simpson & Sølvstorm
  • Suspekt
  • Djanzz
  • Thomas Ring
  • DJ Djuna Barnes
  • Kiss Me Scarlet
  • Spectres of Quo
  • Morgenbajer m/ Powls
  • Anders & Katrine
  • Cirkus Minimus
  • Lydland
  • Kalles World Tour v/Hovedindgangen
  • Kalles World Tour v/Søbadet
  • Flaskedrengene v/Mexival
  • Skjalter & Skjalder v/teltområder
  • Bas på hjul v/teltområder
  • Kalles World Tour v/Brændpunkt
  • Thomas Buttenschøn v/Brændpunkt
  • Bøgepladsen åbner
  • Området ved RytmeHans åbner
  • Området ved P3 teltet åbner
Fredag
  • Kim Larsen
  • Morten Breum
  • Poul Krebs
  • Marie Frank
  • Medina
  • Vinnie Who
  • Sukkerchok
  • The National
  • Whiplazh (Metallica Tribute)
  • 90èr festen
  • Bruuns Blues Band
  • De La Soul
  • Savage Rose
  • Tina Dickow
  • Ginger Ninja
  • Flod
  • KASPER WINDING
  • SORT SOL
  • Boho Dancer
  • Teitur
  • When Saints Go Machine
  • Lucy Love
  • Tim Lothar & Peter Nande
  • Søren Huss
  • Pretty Maids
  • Joey Moe
  • Blues Point
  • Spoonful of Blues
  • Morgenbajer m/ Powls
  • Cirkus Big Moppeshow
  • Anders & Katrine
  • Trolle & Tormod - DJ Skummetmælk
  • Jimy and the double of trouble
  • Stig Møller v/Hovedindgangen
  • Kalles World Tour v/Hovedindgangen
  • Kalles World Tour v/Sølundindgangen
  • Frueflæsk & Bøffer v/ Søbadet
  • Frueflæsk & Bøffer v/Mexival
  • Frueflæsk & Bøffer v/Brandpunkt
  • SALSATEK v/Mexival
  • SALSATEK v/Mexival
  • SALSATEK v/Mexival
  • Vejgaard Taarnblæserlaug v/ Alperosen
  • Vejgaard Taarnblæserlaug v/ Alperosen
  • Flaskedrengene v/teltområder
  • Karen Marie Lillenlund v/Brandpunkt
  • Skjalter & Skjalder v/teltområder
  • Kris Herman v/teltområder
  • Kærlighedskvartet v/teltområder
  • Bøgepladsen åbner
  • Området ved RytmeHans åbner
  • Området ved P3 teltet åbner
Lørdag
  • Robyn
  • Beth Hart
  • ANNA DAVID
  • Shades Of Blue
  • Eric Gadd
  • Anne Linnet
  • Blueshot
  • Carpark North
  • De Eneste To
  • Fler Farver
  • Kaizers Orchestra
  • Kashmir
  • The Dreams
  • Fallulah
  • IDA CORR
  • Treefight for Sunlight
  • Retox Panic
  • AB/CD rockmusik for børn
  • Melvin Taylor
  • Kato & Friends
  • Kid Creole & The Coconuts
  • The Kenneth Bager Experience
  • Mike Sheridan
  • Love Shop
  • TAK ROCK!'s udvalgte fra Live Camp
  • Mads og Monopolet
  • The Young Comets
  • Hymns From Nineveh
  • Rammstein Jam
  • Rasmus Walter
  • Stand Up for Skanderborg
  • Bernhoft
  • Morgenbajer m/ The Powls
  • MGP Show 2011
  • Trolle & Tormod - DJ Skummetmælk
  • Stig Møller v/Hovedindgangen
  • Kalles World Tour v/teltområder
  • Kalles World Tour v/teltområder
  • SALSATEK v/Mexival
  • SALSATEK v/Mexival
  • SALSATEK v/Mexival
  • Flaskedrengene v/Søbadet
  • Anders Breinholt v/Brandpunkt
  • Kris Herman v/Brandpunkt
  • Kalles World Tour v/Brændpunkt
  • Wox Aros v/ Sølundindgangen
  • Wox Aros v/Hovedindgangen
  • Wox Aros v/Brandpunkt
  • Wox Aros v/Cainshill
  • Skjalter & Skjalder v/teltområder
  • Kris Herman v/teltområder
  • Kærlighedskvartet v/teltområder
  • Bøgepladsen åbner
  • Området ved RytmeHans åbner
  • Området ved P3 teltet åbner
Søndag
  • D-A-D
  • THE BLUE VAN
  • Kill Screen Music
  • Lars Lilholt Band
  • Morten Børup Koret & Skanderborg Ungdomsskoles kor
  • Aarhus Symfoniorkester
  • Turboweekend
  • Mads Langer
  • Skrivers venner jam
  • Tom Jones
  • Nik & Jay
  • Stupid White Men
  • Rune Klan: Det smukke show
  • Pil & Liv
  • Stig Møller v/Hovedindgangen
  • Kalles World Tour v/Hovedindgangen
  • Kalles World Tour v/Sølundindgangen
  • Kalles World Tour v/Mexival
  • Skjalter & Skjalder v/teltområder
  • Kærlighedskvartet v/teltområder
  • Bøgepladsen åbner
  • Området ved RytmeHans er lukket
  • Området ved P3 teltet åbner
Søndag
  • Live Camp på Kærligheden
Mandag
  • Live Camp på Kærligheden
Tirsdag
  • Live Camp på Kærligheden
Onsdag
  • CLEMENS
  • DANSER MED DRENGE
  • Boho Dancer
  • Thorbjørn Risager
  • Lyhne and the Mojo Machine
  • Ole Frimer Band
  • The Blues Overdrive
  • Vinnie Who
  • Per Vers
  • Bryan Adams
  • Christopher
  • Dash Rip Rock
  • The Lift
  • Hej Matematik
  • Live Camps Udvalgte
  • MALK DE KOIJN
  • Mek Pek & Søn
  • Muddi & Salamidrengene
  • Indisk Snaps
  • Onkel Ranunkels Hatteshow
  • Svenstrup & Vendelboe
  • The William Blakes
  • Alesso
  • Bøgepladsen åbner
  • Langbortistan åbner
  • Walther Valley åbner
  • Blusen åbner
  • David Guetta
Torsdag
  • Burhan G
  • Tim Christensen And The Damn Crystals
  • Mads Langer
  • Aura
  • Tue West feat. Jaruni, Moura and Wesko
  • F.U.K.T.
  • Pato Siebenhaar
  • The Powls
  • BLUR
  • KATO
  • I Got You on Tape
  • The Eclectic Moniker
  • Kites And Komets
  • Knasen/Skriver Blues Inc.
  • Stig Møller Trio
  • Kent Thomsen & De Dyre Drenge
  • Nisse Thorbjørn/CPH Slim
  • Mike Andersen
  • Uriah Heep
  • Ginger Ninja
  • ALLAN OLSEN
  • Wafande
  • Tako Lako
  • Dyr i drift
  • Sebastian & Chapper
  • Miike Snow
  • Tak Rock!'s udvalgte
  • Mek Pek & Søn
  • Bøgepladsen åbner
  • Langbortistan åbner
  • Walther Valley åbner
  • Blusen åbner
Fredag
  • Kent
  • Mike & The Mechanics
  • De Eneste To
  • Medina
  • Carpark North
  • Kidd
  • Freja Loeb
  • Sanne Salomonsen
  • Xander & Ankerstjerne
  • Lukas Graham
  • Rune RK
  • Jens Lysdal
  • 90'er Festen f. 2Unlimited
  • Thomas Buttenschøn
  • Sys Bjerre
  • RASMUS NØHR
  • Queen Machine
  • Jake Green Band
  • Blues Brothers Souvenir Show
  • VEJGAARD TÅRNBLÆSERLAUG
  • Allman Brothers Tribute
  • Rene Evald & Poor Folks
  • Panamah
  • Marie Key
  • Turboweekend
  • Reptile Youth
  • Kristian og Katrine
  • Pretty Maids
  • Rosa og Rødderne fra Rouladegade
  • Mek Pek & Søn
  • Bøgepladsen åbner
  • Langbortistan åbner
  • Langbortistan åbner
  • Walther Valley åbner
  • Blusen åbner
Lørdag
  • Rasmus Seebach
  • Suspekt
  • Ulige Numre
  • Fler Farver
  • Magtens Korridorer
  • Spleen United
  • Cody
  • Bumsestilen
  • White Lies
  • Choir Of Young Believers
  • THE BLUE VAN
  • Nabiha
  • Johnny Madsen
  • Dodo & the Dodos
  • Railroad
  • D´Store Mix
  • Delta Blues Band
  • The Mojo Makers
  • Ice Cube
  • Who Made Who
  • Fabulous Thunderbirds
  • Joan Armatrading
  • A Friend in London
  • Battlekat
  • Tolsgaard & Pretzmann
  • Morten Breum
  • Pil & Liv
  • Specktors
  • The Blues Express
  • Stand Up for Skanderborg
  • Klaus & Kataloget
  • Bøgepladsen åbner
  • Langbortistan åbner
  • Walther Valley åbner
  • Blusen åbner
Søndag
  • Fallulah
  • The Storm
  • tv-2
  • Veronica Maggio
  • Aarhus Symfoniorkester
  • Toto
  • Kashmir
  • Alphabeat
  • Shaka Loveless
  • Stig Møller 30 år på Skanderborg
  • Rytteriet
  • Shotgun Revolution
  • Bøgepladsen åbner
  • Walther Valley åbner
Søndag
  • Telestjernen
  • Freja Kirk
  • Deer Bear
  • Sekuoia
  • A Road to Damascus
  • Penny Police
  • Sukkerlyn
  • Nelson Can
  • Freja
Mandag
  • Josephine May
  • The Army feat. Celina Ree
  • Tavs Viden
  • Ice Cream Cathedral
  • Zjakalen feat. Kazpa G
  • Melodio
  • Ladylion
  • Fortress
  • Topgunn
  • Eloq
Tirsdag
  • City Syd
  • Helmet Compass
  • Amin Karami
  • Kinck
  • Kejthåndet
  • Camilo & Grande
  • The Minds of 99
  • Vild $mith
Onsdag
  • Thomas Helmig
  • The Rumour Said Fire
  • Niklas
  • Beth Hart
  • Bikstok Røgsystem
  • Sko/Torp
  • Dirch Dybbøl
  • The Powls
  • Almost AC/DC
  • Stig Møller Trio
  • New Habits
  • Vinnie Who
  • Prince
  • Kongsted
  • Live Camps Udvalgte
  • Bordeaux
  • Tak Rocks udvalgte
  • Megabody, Hjorth & Lewandowski
  • Navneløs
  • Dogme Revyen
  • N/A/S
  • Tavs Viden
  • Rammstein Jam
Torsdag
  • Avicii
  • When Saints Go Machine
  • Mads Langer
  • MEW
  • The Raveonettes
  • Nabiha
  • THE BLUE VAN
  • ROBEN & KNUD
  • Mzungu Kichaa
  • Julie Maria
  • Panamah
  • Peter Sommer
  • The Floor Is Made Of Lava
  • Østkyst Hustlers
  • Mister Jack and the Daniels
  • Bernhoft
  • Kaliber
  • INFERNAL
  • Fallulah
  • Mika Vandborg & Søren Andersen - Electric Guitars
  • R. Noor
  • Crash And Compute
  • Michelle Birkballe
  • Suspekt
  • Karen Mukupa
  • Mathilde Falch
  • Dogme Revyen
Fredag
  • Savage Rose
  • Dúné
  • DANSER MED DRENGE
  • Anna David feat. Darwich
  • Johnny Madsen Band
  • Frede Fup
  • Dope Skate Team
  • Skriver Bjarnesen Band
  • Klezmofobia
  • Barbara Moleko
  • CLEMENS
  • Joey Moe
  • Alabama Shakes
  • Tina Dickow
  • Veto
  • Wafande
  • Søren Huss
  • Outlandish
  • Dance With Dirt
  • L.O.C.
  • Den Sorte Skole
  • Ballet Stafet - Det Kongelige Teater
  • Klumben & Raske Penge
  • Ukendt Kunstner
  • Simon Jul
  • P3 LÅGSUS LIVE
  • Anders Boldsen
  • Vestbo Trio
  • Gas-bi-dua
  • Everybody Loves Drums
  • Best of Bowie
  • Christian Hjelm
Lørdag
  • Christopher
  • Marie Key
  • Reptile Youth
  • Shaka Loveless
  • SAYBIA
  • Hammer of The Gods The Led Zeppelin Experience
  • Peter og De Andre Kopier
  • Per Frost Band
  • Brinck
  • Shotgun Revolution
  • Fler Farver
  • Folkeklubben
  • Von Dü
  • One Eyed Mule
  • Poul Krebs
  • Flødeklinikken
  • Kashmir
  • Rasmus Walter
  • MC Hammer
  • The Eclectic Moniker
  • Kristina Renée
  • SORT SOL
  • Ane Trolle
  • 50 år med P3 - Battle i Bøgeskoven
  • DJ STATIC & Rolig Under Pres All Stars
  • Mads & Monopolet
  • P3 Musikquizzen
  • Doktor Doktor
  • Jonas Breum
  • Stand Up for Skanderborg
  • Laid Back
Søndag
  • Anne Linnet Band
  • Kings Of Leon
  • Aarhus Symfoniorkester
  • Go Go Berlin
  • Eaggerstunn
  • Turboweekend
  • Magtens Korridorer