/media/5858/spilleplan.jpg

Spilleplan 2022

Bøgescenerne
onsdag
3. august
kl. 15:45
Surprisekoncert
kl. 17:45
Folkeklubben
kl. 19:45
Drew Sycamore
kl. 21:30
Saveus
kl. 23:45
Justin Bieber
torsdag
4. august
kl. 13:45
Freja Kirk
kl. 15:15
Steve Harley & Cockney Rebel
kl. 17:15
Artigeardit
kl. 19:00
Nile Rogers & CHIC
kl. 21:00
Benjamin Hav & Familien
kl. 23:00
The Minds of 99
kl. 01:15
Kygo
fredag
5. august
kl. 12:00
Annika Aakjær
kl. 13:30
Christopher
kl. 15:15
Herbie Hancock
kl. 17:15
Andreas Odbjerg
kl. 19:15
Tina Dickow
kl. 21:15
Made in Denmark - Dansk hip-hop
kl. 23:30
Rick Astley
kl. 01:30
KATO
lørdag
6. august
kl. 12:00
Ginne Marker
kl. 13:15
Stand-up for Skanderborg
kl. 15:30
Anne Linnet
kl. 17:15
Jada
kl. 19:00
Burhan G
kl. 21:00
Thomas Helmig
kl. 23:15
Gorillaz
kl. 01:45
Suspekt
søndag
7. august
kl. 12:00
Aarhus Symfoniorkester
kl. 14:00
Anders Matthesen
kl. 15:45
Queen Machine
kl. 17:45
Kesi
kl. 19:30
TV-2
kl. 21:45
Scarlet Pleasure
Stjernescenen
onsdag
3. august
kl. 15:45
The Blues Brothers Souvenir Show
kl. 17:45
CHEFF Records
kl. 19:45
Hjalmer
kl. 21:45
GNAGS
kl. 23:45
Limp Bizkit
torsdag
4. august
kl. 13:45
Brygmann med Venner
kl. 15:45
Stine Bramsen
kl. 17:45
Fyr og Flamme
kl. 19:30
Ude Af Kontrol
kl. 21:30
MALURT
kl. 23:30
Kraftwerk 3D
fredag
5. august
kl. 12:15
Almost AC/DC
kl. 14:15
Safri Duo
kl. 15:45
Skagarack
kl. 17:45
Sister Sledge ft. Kathy Sledge
kl. 19:45
Tobias Rahim
kl. 21:30
Lis Sørensen
kl. 23:30
Jung
lørdag
6. august
kl. 12:00
Carpark North
kl. 14:00
Clara
kl. 15:45
Jacob Dinesen
kl. 17:45
PATINA
kl. 19:30
Melanie C
kl. 21:30
Spleen United
kl. 23:30
Dizzy Mizz Lizzy
Teltet
onsdag
3. august
kl. 15:30
Livecamps Udvalgte
kl. 16:45
Dopha
kl. 18:30
HUGORM
kl. 20:15
Zar Paulo
kl. 22:00
Tessa
kl. 23:45
The Powls
torsdag
4. august
kl. 13:45
FABRÄK
kl. 15:30
Gobs
kl. 17:15
H.E.R.O.
kl. 19:00
APHYXION
kl. 21:00
Alex Vargas
kl. 23:00
Lord Siva
kl. 00:45
Østkyst Hustlers
fredag
5. august
kl. 12:00
Sigurd Barrett
kl. 13:45
Martin Zeppelin
kl. 15:30
ICEKIID
kl. 17:15
Statisk
kl. 19:00
The Blue Van
kl. 20:45
Dadi Freyr
kl. 22:45
Phlake
kl. 00:45
The Scandinavian Pink Floyd Project
lørdag
6. august
kl. 12:00
TAK ROCK TALENTET
kl. 13:30
Pauline
kl. 15:15
Danser Med Piger
kl. 17:00
Bersærk
kl. 19:00
When Saints Go Machine
kl. 21:00
Joyce
kl. 22:45
Sivas
kl. 00:45
Jonah Blacksmith
The Hood
onsdag
3. august
kl. 12:00
Poul Krebs
kl. 14:00
Vestbo Trio
kl. 15:45
The Courettes
kl. 17:30
Blæst
kl. 19:15
Lewis OfMan
kl. 20:45
Lågsus
kl. 22:00
John De Sohn
kl. 23:00
Justin Mylo
kl. 00:00
HABSTRAKT
torsdag
4. august
kl. 12:00
Mina Okabe
kl. 13:30
HandsDown
kl. 17:00
Thorbjørn Risager & The Black Tornado
kl. 19:00
Pind
kl. 20:45
EDM - Livecamps udvalgt
kl. 22:00
Boye & Sigvardt
kl. 23:15
Snavs
kl. 00:30
Moksi
kl. 01:45
Bassjackers
fredag
5. august
kl. 12:00
Ericka Jane
kl. 13:45
KALASET
kl. 15:15
School of X
kl. 17:00
Bbybites
kl. 18:45
Marvelous Mosell
kl. 20:45
LittGloss
kl. 22:00
DØ CHEF DØ
kl. 23:15
Rikke Darling
kl. 00:30
Specktors
kl. 01:45
Matoma
lørdag
6. august
kl. 12:00
Baseløs
kl. 13:30
Pil
kl. 15:15
Eee Gee
kl. 17:00
Railroad
kl. 19:00
GRETA
kl. 20:45
Emil Lange
kl. 22:00
AV AV AV (DJ-set)
kl. 23:15
Nonsens
kl. 00:30
Ummet Ozcan
kl. 01:45
Faustix
Se kontaktoplysninger